Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
43

Запрошую 5 червня у подорож до скель Довбуша і прогулянку на Карпатському трамваї

Важливість: 
4

Це одноденна мандрівка зі Львова з туроператором Відвідай. Киянам пропоную організований виїзд 4 червня нічним поїздом, повернення до Києва зранку 6 червня. Можна залишитися на ночівлю у Львові і наступний день провести у цьому чудовому місті.

План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Бубнище (скелі Довбуша) – Вигода (обід і Карпатський трамвай) – Гошів (огляд монастиря) – Львів (повернення о 22:00).

Ботаніко-геоморфологічний резерват “Скелі Довбуша” – пам’ятка природи державного значення, є групою високих скель площею 100 га, які на фоні лісу й гір створюють невимовної краси гірські пейзажі. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення.

Карпатський трамвай починає свій маршрут у селі Вигода. Це – вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. Ширина колії становить 770 мм, що в два рази менше за звичайну залізничну колію.

Чотирьохгодинна подорож на Карпатському трамваї проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, скуштувати чай з карпатських трав.

Гошів відомий завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842р.) Василіянського монастиря, заснованого 1570 року на Ясній Горі у Карпатах.

Ціна туру - 245 грн. в складі збірної групи.

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

ДОДАТКОВО оплачуються вхідні квитки в музеях, Карпатському трамваї і харчування (за бажанням).

Обід складається з салату з молодої капусти, зупи грибної, картопляного пюре, м'яса по-домашньому, узвару або чаю, хліба. Вартість обіду 60 грн.

Вартість вхідних квитків:

- Скелі Довбуша: 2 грн./особа;

- Карпатський трамвай: 70 грн. на особу.

 

 

Прошу писати у коментарях або мені у приватному повідомленні про своє бажання поїхати. Оплата за два тижні до початку подорожі (вимога туроператора). 

Киянам прошу повідомляти, чи потрібні їм залізничні квитки, чи вони про це самі подбають. Також прошу вказувати, чи є бажання залишитися на ночівлю у Львові і чи є потреба у готелі/хостелі (щоб я і туроператор підібрали прийнятний варіант).

 

Наші інтереси: 

Подорожуймо Україною! Це так цікаво і приємно. Особливо у компанії добрих друзів та однодумців.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Явсе Світ.

Спішіть Друзі побачити Карпати,які доживають останні часи.Паразити рубають ліс такими темпами,наче завтра "кінець світу":(.Такого варварства з вирубкою лісів як зараз я не бачив навіть при срср.

Вдалої подорожі.Зараз у лісі неймовірно красиво.Йде інтенсивне пробудження природи від зимового сну,а також починають цвісти деякі дикі плодові дерева і кущі.Аромат повітря неможливо передати словами.

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Олена Каганець.

Так, я бачила, як повирубували ліси. Добре видно з поїзда і з траси Львів - Чоп. Минулої суботи-неділі як раз була в тих краях. До речі, також їздила з фірмою Відвідай.

Зображення користувача Леонід Українець.

О котрій годині в Бубнищі?

Зображення користувача Олена Каганець.

Цю поїздку здійснює фірма Відвідай. Я їду як турист з їхньою групою. Якщо хтось з НО захоче поїхати разом зі мною, ми разом поїдемо. Я можу припустити, що у Бубнищі можна бути десь о 10:30-11:00, якщо виїзд зі Львова о 8:00.