Важливість: 
5
Запрошуємо активістів до створення пілотних представництв Центру стартап-культури ГАРТЛЕНД!

Успішне формування Центру стартап-культури ГАРТЛЕНД потребує одночасного заснування регіональних осередків. Запрошую активних членів нашої спільноти взяти участь у створенні представництв і філій.

180406siyach-3nasinnyahoroshogogromadyanstvarokfeller-centr.jpg

Насіння хорошого громадянства (Рокфеллер-центр, Нью-Йорк)
Насіння хорошого громадянства (Рокфеллер-центр, Нью-Йорк)

Як ми вже з’ясували, стартап (зерно, початок) – це соціальний організм, спроможний до самостійного зростання і розмноження. Його основою є дуже ефективна інформаційна модель – настільки ефективна, що її із задоволенням запозичують і застосовують усі бажаючі.

Основою цієї моделі є чітка система правил (статут), яку легко зрозуміти, засвоїти і реалізувати. Якщо наш проект виробить таку систему правил, то Центр стартап-культури ГАРТЛЕНД зможе швидко перетворитися на цілу мережу обласних, районних і місцевих осередків стартап-культури.

Для випрацювання спроможності нашого Центру множитися, потрібно створити кілька пілотних проектів. Запрошую активних членів нашої спільноти взяти участь у створенні місцевих експериментальних представництв і філій.

Якими якостями має володіти засновник такого представництва?

Це випливає з місії Центру і його мережі – формування зародків нової, постіндустріальної цивілізації. Для цього треба зосередитися на трьох головних завданнях нашого стартапу:

1. Генерування Світла – позитивної інформації та енергії, які гармонізують людину і суспільство, оздоровлюють, надихають, підносять у простір позитивних подій і дають людині щастя самореалізації.

2. Формування середовища однодумців, зацікавлених в індивідуальному і колективному розвитку. Груповий розвиток дає великі переваги, оскільки створює нову системну якість: «Де двоє або троє зібрані в Моє ім'я, там Я серед них» (Матвій 18.20). Сила групи ще й у тому, що коли хтось із її членів переживає спад, то інші, перебуваючи на підйомі, спроможні його підтримати і підняти вгору.

3. Створення умов для формування спеціалізованих стартапів: навчання стартап-культурі, допомога у розробці економічної моделі, знайомства з потенційними інвесторами, обмін досвідом між «сіячами» (стартаперами) тощо.   

Звідси три вимоги до засновників-керівників представництв і філій ЦСК «Гартленд»:

1. Досвід самозцілення Живим Словом, перебування у гармонійному просторі подій.

2. Досвід просування інформації про здоровий спосіб життя хоча б у найближчому оточенні.

3. Бажання брати участь у розробці статуту (системи принципів і правил) ЦСК «Гартленд» та його практичній перевірці в роботі своєї філії.  

Представництва підтримуватимуться Центром «Гартленд», зокрема, за допомогою порталу «Народний Оглядач», журналу «Гартленд» та телеканалу Intermarium.TV.

В ідеалі осередок має перейти на економічну самодостатність і мати досить ресурсів для розвитку, зокрема для здійснення власних авторських програм.

Хто бажає взяти участь у програмі створення представництв – пишіть тут у коментарях або мені приватно. Представництва можуть створюватися в будь-яких населених пунктах України і всього світу: головне, щоб там були зацікавлені українці. 

Продовження: Створюємо місцеві представництва Центру стартап-культури Гартленд (опитування)

Наші інтереси: 

Сіємо зерно нового світу! 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка