Зображення користувача Альберт Саїн.
Альберт Саїн
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Захід про Мукачеве: Якщо влада поступиться, "Правий сектор" знахабніє

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
1 - Може колись знадобиться.

Спроби замирити "Правий сектор" продемонструють слабкість уряду, а єдиним виходом із ситуації є відкритий та об'єктивний судовий процес. Про це, коментуючи розвиток ситуації довкола Мукачевого, пише ряд міжнародних експертів.

Адріан Каратницький, дослідник аналітичного центру "Атлантична рада" у Вашингтоні, на своїй сторінці у Facebook назвав озброєних ультра-націоналістів непідконтрольних уряду "прокляттям" України, і закликав "нещадно" розібратись із безладом на Закарпатті та провести розслідування діяльності "Правого сектору".
 
За словами експерта, "на думку багатьох українських високопосадовців, "Правий сектор" наповнений провокаторами, включно із пов'язаними із ФСБ".
 
Якщо уряд не піде на жорсткі дії щодо ПС то лише підігріє амбіції цієї організації та інших небезпечних груп - відзначає безпековий дослідник Марк Ґалеотті.

"Якщо влада відступиться, то можна очікувати більшого від ПС та інших груп, які спробують скористатись цим небезпечним прецедентом. Бойовий дух міліції, який і зараз досить низький (попри розрекламовану нову міліцію Києва у новенькій формі та на новеньких "Тойотах"), занепаде ще більше", - пише експерт.

Натомість, якщо влада зуміє проявити рішучість і довести знешкодження ПС до кінця, то тим самим покаже, що у країні діє закон, а уряд контролює процеси у державі.

"Якщо уряд зможе відповісти на цей виклик - навіть використавши батальйон "Азов", як приклад прийнятного націоналізму - - то покаже, що він може не лише розв'язати складну ситуацію , але і довести, що конституційний лад в Україні має вагу. Необхідні арешти, а надалі - вільний та чесний суд. Жодних пародій, чи політичних рішень: все має відбутись за законом", - переконаний експерт.

Ґалеотті також відзначає, що противагою "Правому сектору", який демонструє правовий нігілізм та зневагу до Києва, може бути батальйон "Азов", який увійшов до офіційних структур МВС та діє, як військова організація, а не військово-політичних рух, на відміну від ПС.

При цьому дослідник відзначив, що відсутність у націоналістих організацій власних джерел самозабезпечення примушує їх  обирати між фінансуванням з боку держави та здобуттям ресурсів незаконними шляхами: бандитизмом та грабунком.

 
Натомість відомий дослідник європейських радикальних рухів Антон Шеховцов відзначив у Facebook, що націоналістичні організації не вдаються до злочинності, щоб фінансувати свою діяльність, а навпаки - створюються для прикриття злочинної діяльності. 
"Все не так, як каже Ґалеотті. Ось що відбувається насправді : бандити та злочинці створюють ультранаціоналістичні організації та групи, щоб прикривати свою незаконну діяльність", - відзначив Шеховцов.
 
"Правий сектор" відкрито кинув виклик демократичному устрою України і намагається підірвати монополію держави на законне використання сили. Дії ПС неконституційні, і влада має негайно та дієво відповісти на злочинні, антидемократичні дії ПС", - також відзначив дослідник у дописі у своєму блозі.
 
А що думаєте Ви? Лишайте коментарі!
Наші інтереси: 

.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ія Подолянка.

Спочатку треба розібратися з Глюком а тоді із ПС.Спочатку побороти корупцію а потім іінші питання вирішувати А що говорять іноземні експерти мене мало цікавить на даний момент Вони ж не знають ситуаціїї зсередини.І взагалі не хочу думати ніпро владу ні про іноземних експертів.Мене швидше цікавить що думає рядовий українець

Зображення користувача Аватар Арій.

Спочатку потрібно розстріляти всіх мєнтів, а з ПС ми якось потім розберемось.

<b>За добро заплатимо добром,</b>
<b>а за зло — по-справедливості.</b>

Зображення користувача Арсен Дубовик.

дослідник відзначив, що відсутність у націоналістих організацій власних джерел самозабезпечення примушує їх обирати між фінансуванням з боку держави та здобуттям ресурсів незаконними шляхами: бандитизмом та грабунком.

Націоналістичні організації мають усвідомити, що шукати підтримки треба в нації, а не "з боку держави" (наразі, не національної), чи "незаконними шляхами" (всі шляхи назвуть "не законними" ;-) ). Інакше виникає логічне запитання: "То які ж вони націоналістичні?"

"Правий сектор" відкрито кинув виклик демократичному устрою України і намагається підірвати монополію держави на законне використання сили.

Монополію Держави!??? Чи "власть прідєржащіх" у яких "узаконене використання сили і засоби для одурманювання плебсу із закликами про патріотизм і "Родіна в агнє!""? - https://www.ar25.org/comment/27127#comment-27127

І ще одна цитата із Фейсбук (Українська Асоціація Власників Зброї
8 год):
"Георгій Учайкін: 8 травня 2015 року !!!
Мустафа Найєм: Не думаю, что мы готовы к вооружению населения. Менталитет и уровень криминала еще не тот.
Соромлюсь спитати у члена колегії МВС Мустафи Найєма - ну менталітет зрозуміло не "торт", може хоч рівень криміналу вже потрібний?"

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Арсен Дубовик.

От "нахаба"! ;-) )))
"Скажу так - головне закрити усі аеропорти. Щоб не встигли втекти.... Якщо буде наказ стріляти по добровольцях, жити цій владі залишиться лише кілька годин..." (деталі - тут)

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Андерс Брейвік.

Не правого сектору треба боятись. На суботу в Сколівському р-ні, Львівської обл. смт. В. Синьовидне був важко поранений охоронець залізничного тунелю (5 куль, в т. ч. в голову). Можливо була спроба підриву.