Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

За місяць українська аудиторія Facebook зросла на третину

Кількість українських користувачів Facebook 19 червня вперше перевищила позначку в 9 млн користувачів. Про це свідчать дані внутрішньої статистики Facebook для рекламодавців.

Усього за останній місяць - з 18 травня 2017 року - українська аудиторія Facebook зросла майже на 2,5 млн користувачів (з майже 7 млн ​​до 9 млн). Загальна ж аудиторія Facebook (кожен, хто заходив у соцмережу) перевищила аудиторію ВКонтакте в Україні.

За методологією Facebook користувачами соцмережі вважаються люди, які хоча б один раз протягом останніх 30 днів заходили в соцмережу, будучи при цьому залогіненими.

За останні вісім років - з квітня 2009 року - аудиторія Facebook в Україні зросла в 142 рази (з 63 тис. до 9 млн).

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав указ який, зокрема, передбачає блокування доступу до російських соцмереж. Документ, який наказує блокування зазначених ресурсів українськими інтернет-провайдерами, набув чинності 17 травня.

Наші інтереси: 

Розриваємо шкідливі зв'язки. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи