Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

За місяць українська аудиторія Facebook зросла на третину

Кількість українських користувачів Facebook 19 червня вперше перевищила позначку в 9 млн користувачів. Про це свідчать дані внутрішньої статистики Facebook для рекламодавців.

Усього за останній місяць - з 18 травня 2017 року - українська аудиторія Facebook зросла майже на 2,5 млн користувачів (з майже 7 млн ​​до 9 млн). Загальна ж аудиторія Facebook (кожен, хто заходив у соцмережу) перевищила аудиторію ВКонтакте в Україні.

За методологією Facebook користувачами соцмережі вважаються люди, які хоча б один раз протягом останніх 30 днів заходили в соцмережу, будучи при цьому залогіненими.

За останні вісім років - з квітня 2009 року - аудиторія Facebook в Україні зросла в 142 рази (з 63 тис. до 9 млн).

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав указ який, зокрема, передбачає блокування доступу до російських соцмереж. Документ, який наказує блокування зазначених ресурсів українськими інтернет-провайдерами, набув чинності 17 травня.

Наші інтереси: 

Розриваємо шкідливі зв'язки. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи