Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Європа готується до відкриття кордонів: коли і кому дозволять в'їзд

Категорія:

Світ:

Після майже року закритих кордонів Європейський Союз може в червні відкритися для туристів. Відповідно до плану, оприлюдненого днями, в'їзд можуть дозволити повністю вакцинованим мандрівникам і туристам з країн з низьким рівнем зараження Ковідом. 

img20191124111556.jpg

Порто, Португалія

Крок до відкриття кордонів продиктований тим, що більшість країн Європи заявили про великі плани на туризм. Якщо рівень зараження знову зросте, буде "надзвичайне гальмування" ("emergency brake"), пише CNN.

У зв'язку з тим, що кампанія з вакцинації триває і далі, в ЄС хочуть пом'якшити правила, як потрапити до списку "безпечних" країн. Очікується, що мандрівники з цих держав не будуть проходити карантин, коли приїдуть в країни Європи.

Швидкість прийняття такого рішення залежатиме від того, як швидко європейські країни підпишуть цю пропозицію. Але які держави будуть вважатися безпечними за новими критеріями (які поки не затвердили, а тільки запропонували), поки невідомо.

Посадовці сподіваються, що план може бути реалізований до кінця червня, але кордони можуть відкритися раніше, залежно від того, наскільки швидко європейські країни підпишуться на пропозицію.

Минулого місяця Греція, економіка якої страждає від відсутності туристів, заявила, що з середини травня буде приймати повністю вакцинованих або протестованих на ковід.  

В опублікованих Європейською комісією пропозиціях йдеться про те, що туристи мають бути вакциновані за 14 днів до прибуття вакциною з затвердженого списку, включаючи BioNTech /Pfizer, Oxford University/AstraZeneca, Johnson & Johnson і Moderna.

В основі плану – так званий "цифровий зелений сертифікат" ("Digital Green Certificate"), який буде слугувати доказом вакцинації або наявності імунітету до коронавірусу і дозволить подорожувати через внутрішні та зовнішні кордони Європейського Союзу.

Крім того, запропонували також змінити спосіб, за яким в ЄС вирішують, які країни знаходяться в його списку "безпечних". Сьогодні тільки мандрівники з семи країн, включаючи Австралію, Нову Зеландію і Руанду, можуть приїхати в деякі країни Європи у відпустку без доказу вакцинації або проходження карантину.

"Пропозиція полягає в тому, щоб збільшити поріг кумулятивного числа повідомлень про випадки COVID-19 за 14 днів з 25 до 100 (на 100 000 жителів). Це значно нижче поточного середнього показника по ЄС, який сьогодні становить понад 420", цитує заяву CNN.

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що так звана пандемія, яку протягом року нам продають і якою досі лякають, ускладнила нам життя, в тому числі й можливості подорожувати за кордон. Тому, аби не брати участі в їхньому лохотроні і не грати за їхніми правилами, подорожуймо Україною!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Хоч якась користь від ковід-ідіотизму – розвиток місцевого туризму.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Хоч якась користь від ковід-ідіотизму – розвиток місцевого туризму.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Андрій Ясун.
0
Ще не підтримано

Я також хочу цього року долучитися до розвитку українського туризму. Вже минулого мусив розвивати іспанський. Але як пересікти оковіджену Європу? Тест коштує 100 євро, дійсний 72 години, а в Польщі- 48.

Ігор Каганець каже:
Хоч якась користь від ковід-ідіотизму – розвиток місцевого туризму.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Покищо... Але зближення з ЄС напевно обумовлять підпорядкуванню його санітарних норм.

І все таки, в усіх країнах, значна частина волелюбних візьме участь у наступній акції, 15/5/21 :

World Wide Demonstration :
https://t.me/worldwidedemonstration/415
або #wewillALLbethere

Про попередню акцію за участю українців : https://www.ar25.org/node/48009.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !