Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Єврокомісія покращила прогноз зростання економіки в Україні

Категорія:

Спецтема:

В Єврокомісії очікують, що зростання становитиме 3,7% в наступному році та 6,1% у 2025 році, йдеться в оновленому прогнозі Європейської комісії. Головними рушійними силами зростання будуть приватне споживання і державні інвестиції.

23111601.jpg

Ілюстрація iPress

Про це йдеться в офіційному документі ЄК, пише iPress.

Після різкого зниження в цьому році річна інфляція, за прогнозами, знизиться до 7,6% у 2025 році за підтримки пом’якшення обмежень на виробництво та жорсткої монетарної політики.

"Попри серйозні проблеми, викликані агресивною війною Росії, економіка України продемонструвала чудову стійкість у 2023 році завдяки винятковим урожаям, урядовим стимулам, підкріпленим непохитною підтримкою міжнародних партнерів, а також прихильності влади забезпеченню макрофінансової стабільності", – написано в документі.

"Протягом 2023 року українська економіка несподівано розвивалася, попри триваючі збої в критичній інфраструктурі та ланцюгах поставок. Ці кращі, ніж очікувалося, показники підкреслюють адаптивність і стійкість українських споживачів і компаній у складних умовах війни, що відображається в покращенні показників довіри", – вважають в Єврокомісії.

Там додали, що економічні перспективи України значною мірою залежать від перебігу війни, надходження іноземних коштів і розвитку експорту.

Крім того, зростання реального ВВП залишиться помірним в наступному році на рівні 3,7%, перш ніж значно підвищитися до 6,1% вже у 2025 році.

Наші інтереси: 

Виглядає, що Єврокомісія готує базу для того, щоб переконати європейський політикум до вступу України в ЄС.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

А яку ролю в покращенню економіки грає виробництво української зброї ?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

А яку ролю в покращенню економіки грає виробництво української зброї ?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !