Важливість: 
4

Категорія:

Як я відремонтував нетбук за допомогою Живого Слова

Радіймо! Хочу розповісти вам про свій досвід використання технології самозцілення Живим Словом з метою “ремонту” побутової техніки =)

Справа в тому, що кілька місяців назад, коли я ще не читав ЖС, мій нетбук марки asus упав, внаслідок чого перестав працювати екран: картинка пропала, на білому екрані видніло кілька смужок різної товщини. Можливо відламався шлейф або сам екран деформувався від удару. Проблему частково вирішив, просто приєднавши нетбук до телевізора через vga кабель.

З телевізором комп’ютер, незважаючи на свій вік, працював добре. Навіть краще, чим раніше, адже тепер я читав НО на велиииикому екрані, бо телевізор в мене з діагоналлю 116”. 

Проте кілька днів тому зображення пропало.Телевізор писав, що нема сигналу. Щось незрозуміле з’являлось, коли натискав Enter, Space i F8. Було таке “шершаве” зображення, різні горизонтальні і вертикальні лінії.

Мій друг Ігор, який дещо більше розбирається в компютерах, сказав прямо: гаплик відеокарті. Про те, що проблема могла бути в кабелі, не було й мови: підключення в телевізорі і комп’ютері я ретельно перевірив.

Того вечора зображення я так і не добився. Згадавши, як Ігор Володимирович розповідав про відновлення вінчестера, я вирішив піти тим самим методом: взяв нетбук, поклав його під подушку, накрив файл-папкою з текстами ЖС (які двічі на день читаю) і поспав на ньому.

Наступного дня ранком, під час чергового читання 14-тої форми ЖС нетбук знаходився на журнальному столику поруч. На цьому ж столику я й читаю. Після прочитання я спробував включити нетбук. Пішов прогресс: чорний екран через хвилину часу змінився фоновою заставкою Windows у звичних кольорах, але без ярликів і панелей, просто чиста заставка. Комп’ютер я виключив.

Ввечері, після роботи, я знову спробував запустити комп’ютер, причому разом з друзями. Після включення появився чорний екран і ми пішли на кухню робити чай. Повернувшись у кімнату, ми побачили кольорову заставку Windows, а менше як за хвилину з’явилося вікно меню, в якому було написано “йде пошук причини, з якої неможливо запустити windows, при виявленні причини вона буде усунута і Windows перезапуститься”.

Процес тривав 2-3 хвилини, після чого комп’ютер перезавантажився і почав нормально працювати.

Слід зазначити, що нетбук у мене старенький, ледве “стягує” сайти з рекламою, не кажучи вже про сайти з плагіновим вмістом, проте від того дня він почав працювати значно швидше.

P.S.: У серпні, коли я купляв питну воду з автомата, переді мною стояв чоловік, який намагався набрати води. Він запхав гроші в автомат, але автомат води не видав... Мені важливо було купити воду, оскільки я відправлявся в дорогу. Я вставив 2 грн в автомат і вода потекла.Таких моментів чудотворення безліч, і вони стають буденністю.

P.P.S.: Наше життя — наслідок наших думок.

Додатково: Закручування гайок у паралельних просторах подій, або Свідомість править світом

Наші інтереси: 

Якщо не працюють звичайні методи, то застосовуємо незвичайні. 

Гравець: 
Андрій Юрків

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка