Важливість: 
3
Як визначити людину зі "злим серцем": 6 підказок на кожен день

Бувають непривабливі породи собак. Усередині вони зазвичай добрі, ніжні, ласкаві - друзі людини, одним словом! А бувають люди, які навіть за прекрасної зовнішності самі по собі ... не дуже добрі. І навіть злі. Можна використовувати такий термін, як «Зле Серце». А що це означає?

Люди зі Злим Серцем

Це ті, у кого завжди є таємний умисел, які всюди шукають особисту вигоду. Мозок думає про те, як би прибрати з дороги тих, хто заважає, щоб чогось досягти - автоматично, механічно думає, фактично без контролю. А від чужого болю і проблем такі люди відчувають радість. Тому краще не тримати таких в своєму оточенні. Раптом ви чимось їм заважаєте? ..

Такі люди постійно брешуть

Вони дуже багато говорять про неприємне. Відшукують саме таку брехню, яка зробить іншим боляче. Постійно пускають чутки. Роблять з мухи слона, розвиваючи маленький факт в цілу історію. Аби на когось це погано вплинуло! Інше неважливо ... неважливо навіть, жінки вони чи чоловіки.

Вони приховують інформацію

Якщо вам щось буде корисно, така людина вам цього не скаже. Вона повідомить тільки те, що в теорії може вас засмутити! А ще ніколи не буде договорювати: від цього ви станете слабкіше, а значить, перестанете йому заважати!

Вони майстри спотворень

Що б ви не сказали, такі люди перекрутять це, перевернуть, розкажуть так, що ви в очах інших будете здаватися справжнім злиднем. І спробуй потім доведи, що мав на увазі зовсім інше ...

Почуття провини у них нема

А навіщо воно їм? Вони завдають вам біль - і що з того? Потрібно зруйнувати чиєсь життя, зате результат буде нічого так - ну так і які проблеми?

І вибачатися вони теж не вміють

Така людина ніколи не буде брати на себе відповідальність! Відповідальність - це поразка, взяти її на себе - програти. Якщо вони щось зробили, а проблеми з'явилися у вас, вам аргументовано пояснять, що ви самі винні!

Реальність вони не бачать

Бачать тільки те, що їм подобається! Припускають «погані» повороти подій, до того ж не для себе, а для інших. І дуже стараються в реальність ці плани й перетворити. Що бачимо, те і буде, загальновідома істина ...

І що робити?

Не треба намагатися перевиховати таку людину! Не вийде. Зле Серце не розтопиться. Це як скалка, що  потрапила в серце, яке до того злим не було, і Герда змогла його розтопити. Ви ж - не зможете! 

Плакати над людиною, щоб сльози розтопили лід - марно, ваші сльози тільки принесуть йому радість. Так що, яким би ангелом він не здавався, варто максимально дистанціюватися від такої людини!

Такі люди постійно думають про вас різноманітні неприємні речі - не вірте їм! Просто не вірте! Вірте тільки собі і тим, хто робить для вас гарне. Інакше нічого не вийде.

Журналіст ДжоІнфоМедіа Діана Лінн нагадує, що велика частина таких людей маскує це глобальною доброю ідеєю: «так тобі буде краще!». І позбавляє вас права на індивідуальність, доводячи, що її потрібно розтоптати, виправдовуючи загальним добром ...

Типова маніпуляція. Не слухайте, будьте собою. По-іншому ніяк.

Джерело: Joinfo.ua

Наші інтереси: 

Вміти розпізнати людину, щоб вчасно дистанціюватись, не завдати собі шкоди і піднятись у вищі простори буття.

Гравець: 
Оксана Колосовська
670

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка