Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Як розпізнати волхва?

Чи існують правдиві волхви, спитаєте? Та як вам сказати... Бачте, тут яка справа... Такі не признаються самі. Бо чи може вам сказати свята людина: "Я — святий!"? Або чи може вам справжній козак-характерник казати, що він характерник? Кажуть ті, кому саме того і бракує... :)

(клацайте на фото, щоб збільшити)
Брахмани
Українські брахмани у Просторі волі (Катерина Косьяненко. "Мої Мамаї")

В одному священному Писанні є таке місце:

Той, про кого ніхто не знає, високого він чи низького походження,
Про кого ніхто не знає, вчений він чи невчений,
Про кого ніхто не знає, здійснював він добрі чи лихі вчинки, —
Саме той і є справжнім волхвом.
Відданий таємному обов’язку, суворо виконуючи його,
Він проводить усе життя своє скритно,
Як ніби він був і сліпим, і глухим, і позбавленим відчуттів;
Так істинний волхв проходить цим світом.

Це, так би мовити, погляд зсередини. А в зовнішньому світі його вчинки так і промовляють, хто перед нами. Як неможливо прикрити сонце, і за будь-якої хмарності видно, що це таки день, а не ніч, так само й неможливо не помітити волхва!

І не те, висвячував його хто чи не висвячував, є в нього "документи" з тої чи іншої "академії", має він ті чи інші "погони" вибраної ним ієрархії волхвів каже про нього, що це справді волхв.

У присутності волхва припиняються усякі чвари, недужі зцілюються й отримують силу духу, очі починають блискати радісними вогниками. Біля нього відчуваєте себе, як у присутності чогось чистого й величного, моря, наприклад, гори, прадавнього храму, Січі...

Не шукайте собі посередників між Богом і вами! Бо ваша душа - це осередок Сили й Світла! Усе Знання, яке лишень може бути, вже перебуває у вашому серці!

Пізнайте Себе! У цьому вам справді може допомогти інша Чиста Душа. Але далі не прив’язуйтеся до цього "іншого", як каліка до милиці, а черпайте Силу й Натхнення з власного Джерела! Бог не лише десь там, за горами й за лісами. Бог перебуває усередині вас!

Пробуджуйте Його в собі кожним вашим учинком, розмовою, розмірковуванням, молитвою, спілкуванням з Природою, - одним з цих способів або всіма разом. І будьте вільними! Бо ви - діти Божі!

Ось і вся релігія. Обряди, книги, храми, докази іншим - мають вторинне значення.

Слава рідним Богам!
Слава Єдиному, що перебуває у кожному! 


В тему:
Золоте правило етики, або Залізний закон розплати
Бгагавадгіта (Божественна пісня)
Всесвіт, Сварга, Брахма
Де знайти нову еліту?

 

Підписуюсь на новини