У широкому сенсі інвестиція – це внесок грошима, роботою або майном у перспективну справу з метою отримання ще більшої віддачі. Оскільки нинішня цивілізація по вуха загрузла у брехні, то інвестування є доволі ризикованою справою. Проте завжди є можливість здійснити надійні інвестиції.

Найдоступнішою є інвестиція у власний розвиток – фізичний, інтелектуальний, духовний. Це те, що завжди залишається з тобою. Якщо є вибір між речами і подіями, то краще обирай події: подорожі, навчання, спілкування. Все починається з себе самого. Про це у статті Коли радіє Всесвіт.

Інвестиція у саморозвиток відкриває простір для інвестицій у розвиток свого оточення, адже людина є частиною навколишнього середовища. У цій справі найдоступнішою є інвестиція у дітей, онуків, племінників. Річ не тільки в тім, що вони допомагатимуть тобі в цьому житті, а й у тому, що від них залежить успішність твоїх наступних утілень. Про це – Реінкарнація сьогодні: настанови для аріїв.

Інвестиція у себе і нащадків – це досить надійна справа. Проте життя складне і непрогнозоване. Діти, внуки чи правнуки можуть забути своїх предків. Їх може зіпсувати навколишнє оточення. Вони можуть збідніти,  опуститися у простір страждань або й загинути.

Для зменшення подібних ризиків є ще кращий варіант інвестицій – в організацію духовно близьких людей. Саме в організацію, адже її можливості незмірно вищі за можливості відособлених індивідів.

Найкращою, найнадійнішою, найефективнішою є інвестиція у свою церкву, тобто організовану громаду однодумців. Правильна церква – це водночас і духовна єдність, і ділова структура, і система взаємодопомоги. Це тверді духовні принципи, практичні правила і процедури, які забезпечують життєспроможність спільноти та її стабільний розвиток.

А куди робити інвестицію, якщо такої церкви нема? Тоді збирай однодумців і твори свою духовну організацію.

Правильна церква – це найкраще середовище для забезпечення сьогодення і майбутнього. Вона відкриває простір і для успішнішого саморозвитку, і для виховання нащадків, і для бізнесової діяльності, і для забезпеченої старості.

Локальними реалізаціями таких церков були середньовічні аріянські монастирі. Вони водночас були духовними громадами, науково-освітніми центрами, самодостатніми економічними структурами і навіть мали свої війська.  

У наших умовах ідеальна українська церква має бути водночас духовною громадою, академією наук та технологій, мережею постіндустріальних монастирів-екополісів (вар), національною державою і глобальною бізнесовою корпорацією.

Глобальна духовно-економічна держава-корпорація – це передова, конкурентоспроможна форма організації національних спільнот. Її творенням займається стартап «Грай-Воля – Третій Гетьманат». Хочеш стати інвестором? Ласкаво просимо!  

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка