Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Як досягати поставлених цілей: ТРИ поради, які допоможуть зрушити з місця

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Ми ставимо завдання, будуємо плани, але далеко не завжди втілюємо їх у життя. Як же навчитися досягати бажаного?

Відкрити власний бізнес, кинути палити, налагодити стосунки в сім'ї, нарешті вивчити англійську, знайти творчу роботу, привести себе у форму - хто з нас не ставив амбітні цілі? Але шлях до успіху складний і тернистий. Кожен день ми стикаємося з перешкодами і труднощами, часто зазнаємо невдачі і опускаємо руки. Однак є кілька перевірених способів допомогти собі стримати обіцянки.

Розбийте велику мету на кілька маленьких

Будь-яке важке завдання може здатися недосяжним, якщо розглядати його в цілому. Ключ до успіху - у розділенні завдання на кілька маленьких кроків, короткочасних цілей. Будемо відверті: завтра ви не пробіжите марафон, але зможете подолати один кілометр. Через тиждень, можливо, вже два. А через рік наполегливих тренувань вам підкориться і заповітна дистанція. Кожна маленька перемога буде мотивувати йти вперед. Рухаючись поступово, простіше домогтися більшого.

Заручіться підтримкою друзів і близьких

Контроль зі сторони - справа корисна. Якщо ви мрієте про спортивні успіхи, то спільні тренування і виникаючий при цьому дух суперництва будуть змушувати вас викладатися по повній. Ще один прийом - розповісти про свої плани як можна більшій кількості людей. Можна написати в соцмережах: «Збираюся схуднути на 10 кг до літа». І вам буде незручно відмовлятися від взятого зобов'язання.

Знайдіть джерела натхнення

Неважливо, якої мети ви хочете досягти, - нічого не вийде без віри в себе. А знайти її допоможуть реальні історії успіху - приклади людей, які змогли досягти вершини. Знайомлячись з їх досвідом, ми налаштовуємося на позитив, підсвідомо вирішуючи: «Якщо вони змогли, значить, і я зможу».

 

Наші інтереси: 

Йти до мети "малими кроками".

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Пандемія!

Політична зоологія: психопати і соціопати в ситуації глобальної кризи ­– повстання мавп

«Психопати можуть імітувати почуття, проте єдиним реальним почуттям, яке вони мають, є своєрідний голод, який хижак відчуває щодо своєї майбутньої здобичі. Коротко кажучи, психопат є хижаком людства».

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Анатолій Творець.

корисні поради особистого арсеналу світу боротьби для долання перешкод. За моїми спостереженнями, навіть перебування на вищих рівнях НЕ ПОЗБАВЛЯЄ хвостів нижчих рівнів. Чи я помиляюсь?
Потреба в матерільному забезпеченні будь-якого процесу - це все-таки хвіст світу "боротьби за гроші",
Буду вдячний Ігорю Каганцю за роз'яснення

В мудрості - сила