Зображення користувача Зоріна Небокрай.
Зоріна Небокрай
  • Відвідувань: 11
  • Переглядів: 12

Вона "безотлінне Боже Слово породила"

Думаю, що це найбільш досконала і сильна молитва. Шкода, що ніде на іконах нема Богородиці, яка радіє. Всюди її малюють  або зі сльозами, або закритими очами, опущеними руками, сумною і страдаючою, з похиленою головою, але сказано чітко, що  їй треба радіти.-  Радуйся! 

 Тоді, років 10 тому,  в мене був скрутний час і я щиро читала цю молитву, хоч і не була релігійною особою, та й плакала, бо кличемо Бога при біді, а в хороші часи і не згадуємо. Пізніше в мене все налагодилось, я забула про молитву, і ось цей аркуш, згорнутий учетверо,  потрапив мені на очі. І відкрились в мене  очі на кожне слово. Текст ось такий.

Богородице Діво !  Радуйся, благодатна Маріє, Господь з тобою, благословенна ти поміж жінками, благословен плід лона твого, що ти породила, єси Хреста Спаса, Ізбавителя душ наших.

Достойно є воістину величати блаженною тебе, Богородицю всеблаженну і пренепорочну, і матір Бога нашого, чеснішу від херувимів і незрівнянно славнішу від серафимів, що безотлінне Боже Слово породила, Сущу Богородицю, тебе величаємо.

Під твою милість прибігаємо, Богородице Діво, молитвами нашими в скорботах не погорди, але від бід визволи нас, Єдина чиста і благословенна.

Преславна Вседіво, Богородице, прийми молитви наші і донеси їх Синові твоєму, Богові нашому, щоб заради тебе спас душі наші.

Сьогоднішнє розуміння слів цієї молитви набагато глибше, бо бачимо не тільки земну Богородицю Марію, а також ту ВсеМатір, яка народила сонячну ситему. Збігаються два розуміння.

Богородиця - та, що народжує богів (вони божуть бути усюди, як на небі, так і на землі).

Діва- завжди молода, що значить родючість.

Радуйся- вказує, що треба радіти життю.

Благодатна - дає благодать, добродіяльна, корисна.

Марія - Мати Арія.  Конкретне земне ім”я жінки несе розуміння, що земна матір містить в собі якості богородиці,  ім”ям визначається  раса матері і ось такою мадонну  зображують в Італїї ( див. фото).

Господь з тобою - вказує на велику силу, якою матір підтримана, бо вона є носієм Господа, її дитини. Так і планети вгорі  підтримують нашу Землю,- Праматір, що їх породила.

Благословенна - вже закладена в ній сила доброго Слова, добрих генів.

Ізбавителя душ наших- можна догадатись, що в наших душах міститься якийсь код, якого треба позбавитись, як, наприклад, очистити пшеницю від куколю. Ця фраза потребує розгадки, але однозначно, що геніальні діти Божі щось розгадають на землі і звільнять  душі всіх.

Блаженна- це благість, насолода, любов і милість, вселюбляча.

Пренепорочна, Єдина чиста - розуміється, що  генетичний код  жінки є закладеним від початку творіння, тому від чистоти генів жінки залежать і діти божі. Вже знаємо, що жіноче ДНК мітохондрій не взаємодіє з чоловічим, а передається тільки по жіночій лінії (непорочна). Одночасно можна розуміти, що  мати- це єдина на землі особа, яка є чистою почуттями  по відношенню до дитини, віддасть усе заради неї. Так і наша  Прамати .

Єдина чиста-  що є тою, кому можна вірити без сумнівів, де генетика зберігається з внесеною програмою, і що ніхто інший, а тільки вона єдина є без спотворень.

матір Бога нашого - знаємо, що все живе у світі створено з єдиного генетичного коду. Бог може бути і наш енергетичний егрегор Землі, як об"єднана програма, а також той Бог, що є всередині кожного з нас, і що при народженні дитини матір передає їй генетику Бога. Богородиця-Матір повсюди розуміється як мікро-так  і  макрокосмос.

чеснішу від херувимів і незрівнянно славнішу від серафимів, - вжиті визначення духовної ієрархії дають зрозуміти, що Мати є Богиня, і вона не є випадково виділеною жінкою-роженицею Марією. Під дівою Марією дають зрозуміти, що дія йде на рівні Всесвіту, тому і згадують ієрархію.

безотлінне Боже Слово породила — зрозуміло, що ДНК є нетлінним, що і підтверджує наука сьогодні, з мертвого можна брати ген і народжувати. Боже Слово- це ген з клітини організму, що реагує на вібрації слова, вірніше навпаки, з вібрації утворений генетичний код організму. Богородиця є Творцем, бо породила все це.

Сущу Богородицю- як істина богонародження, поєнано два розуміння, що матір на землі і Праматір у космосі- вонa  є Творцем Богів. Знову мікро і макро, як іскра і багаття, але вони однорідні.

щоб заради тебе спас душі наші- найцікавіше, бо син повинен спасти душі всіх  інших заради своєї матері. Розуміємо, що душі позбавляться чогось поганого, їх звільнять  діти генії, подібні до Ісуса, які стануть на захист матері і Праматері. Мати- це генофонд.  Бо вона є Творцем всього, ось завдяки генофонду Матері і  спасуться наші душі, які спасе наш Бог, який є всередині нас. Таке замкнуте коло, врятуй  себе сам.

Блаженна і непорочна - два розуміння: як насолода і чистота; як милість, що завжди є безгрішною; як кохання, яке не забруднюється.

донеси їх Синові твоєму, Богові нашому,- цей Син Богородиці є Бог наш і находиться всередині кожної людини. Виходить, що ми молимось самі собі, просячи нашу Праматір з”єднати нас з нами.

Думаю, що це найбільш досконала і  сильна молитва. Шкода, що ніде на іконах нема Богородиці, яка радіє. Всюди її малюють  або зі сльозами, або закритими очами, опущеними руками, сумною і страдаючою, з похиленою головою, але сказано чітко, що  їй треба радіти. Радуйся!  Така невідповідність слів і ікон, і  "знає кіт чиє сало з"їв", та й ми всі знаємо, хто спотворив всю правду. Побачила багато ікон навіть  з  кинжалами у серці Богородиці і кривавими сльозами, ще й пояснюють, це вона згорьована, а коли кров"ю плаче, то дає якийсь знак. На цій іконі обнімаються дві генерації жінок, молода і стара, Марія і Єлизавета.

До нас прийшло  просвітління, вся брехня  на поверхні лежить, тільки уважно придивитись треба.  Подивившись на ікону, де дві жінки обнімаються, також є підказка, що жінкам треба гуртуватись, єднатись, бо вони  несуть велику місію на землі і жінки гарно порозуміються між собою, на відміну від чоловічої статі. Чоловіки  будуть бити один одного, а жінки  розмовляти між собою перестануть- це при виясненні стосунків. Також  ікона показує, що для народження дитини нема вікового ліміту.

Ось як пише про Діву Марію  архимандрит Олексій ( його тлумачення  скорочено, залишено тільки хроніку подій).
            “Господь багаторазово сповіщав свою волю праведникам через Ангелів, але такого привітання “Радуйся” ще ніхто не чув із уст небесного провісника.

... Пресвята Діва, з бажанням дізнатися як же станеться це незвичайне народження Царя-Месії, запитує небесного гостя: “як же станеться це, коли Я мужа не знаю?” (Лк. 1. 34).

У відповідь на це запитання Діви Ангел говорить: “Дух Святий зійде на Тебе, і сила Всевишнього осінить Тебе; тому і народжуване Святе наречеться Сином Божим” (Лк. 1. 35). Цими словами Ангел вказує, що Діва зачне Сина через особливу надприродну дію Божу.

… Тлумачі Св. Письма вказують на те, що слово Архангела “Благодатна” означає – наділена благодаті або удостоєна особливих милостей від Бога, а слова “Благословенна Ти між жонами” – вказують на те, що Пресвята Діва є найщасливішою між усіма жінками.

Щоб укріпити віру Пресвятої Діви, Архангел Гавриїл вказує на чудесне звільнення від неплідності Її родички Єлизавети: “Ось і Єлизавета, родичка Твоя, яку називають неплідною, і вона зачала сина в старості своїй, і їй вже шостий місяць, бо у Бога не зостанеться безсильним жодне слово”(Лк. 1. 36-37). Для людей здається неможливим те, що Діва, яка не знала мужа, могла б народити; і що неплідна, будучи в старечому віці, могла б зачати в утробі своїй, але у Всемогутнього Творця все це можливо,тому Ангел і говорить, що “у Бога не зостанеться безсильним жодне слово” (Лк. 1. 37).