Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Військовий бухгалтер з Одещини привласнив 10 млн грн із зарплатного фонду морпіхів

Категорія:

Військова контррозвідка Служби безпеки України викрила масштабну схему розкрадання бюджетних коштів в одному з окремих батальйонів морської піхоти ЗСУ в Одеській області, яку організував бухгалтер фінансово-економічного підрозділу військової частини.

За даними слідства, посадовець нараховував зарплату і премію на рахунки своїх знайомих, які не входять до складу батальйону та взагалі не проходять службу у Збройних силах України. Завдяки схемі фігурант придбав собі авто преміумкласу. При цьому загалом він розікрав більше ніж 10 млн бюджетних гривень, повідомляє пресслужба СБУ в Телеграм.

Для реалізації оборудки бухгалтер вносив недостовірну інформацію до зарплатних відомостей та списків на преміювання особового складу військової частини. Щоб отримати доступ до спеціальних бухгалтерських програм, зловмисник використовував електронний ключ, який безпідставно отримав від начальника фінансово-економічної служби батальйону. Потім фальсифіковані відомості подавав до обласного управління Держказначейства для нарахування замовлених коштів як зарплати та премії для військовослужбовців і працівників військової частини.

Під час обшуків за місцем роботи та проживання бухгалтера виявлено автомобіль Audi Q7, цінні гаджети та побутову техніку, які він придбав за вкрадені гроші. Також виявлено майже 2,5 млн привласнених гривень на банківських картках його знайомих, яким посадовець нібито надав кошти в борг.

Наші інтереси: 

Стежимо за очищенням України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи