Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Відродження обсерваторії на горі Піп Іван у Карпатах

Категорія:

Головні партнери у цій справі: Інститут Східної Європи Варшавського університету і Прикарпатський національний університет в Івано-франківську/

Під час недавнього IX економічного форуму «Європа-Україна», що проходив у Лудзі, звучали не тільки політично-економічні, а й туристичні теми.

Серед обговорюваного були й справи співпраці поляків та українців, зокрема, й по відродженню довоєнної польської Астрономічної обсерваторії на горі Піп-Іван в українських Карпатах.

Головні ентузіасти і партнери у цій справі - директор Інституту Східної Європи Варшавського університету, доктор Ян Маліцький та ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в Івано-Франківську, професор Ігор Цепенда.

Начальник управління Державної служби надзвичайних ситуацій Івано-Франківської області Володимир Чернецький запевнив учасників дискусії, що у Карпатах безпечно. Він також згадав про польсько-українську співпрацю рятувальників і не оминув увагою вершину Піп-Івана. Завдяки, зокрема, й польським туристам, кількість відвідувачів туристичних об’єктів Івано-Франківської області зростає. 

Наші інтереси: 

Туризм - дуже важлива галузь для України. Її потрібно розвивати. Гора Піп Іван дуже приваблива для туристів. Якщо на ній відреставрувати Обсерваторію, в Карпати буде їхати більше туристів, бо це буде ще один туристичний маршрут (подивитися на довоєнну обсерваторію).

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Петро Олар.
0
Ще не підтримано

Якщо зберетесь на Піп Іван - зупиняйтеся у Зеленому, назва сама за себе каже

Хай живе Міжмор’я!

Коментарі

Зображення користувача Петро Олар.
0
Ще не підтримано

Якщо зберетесь на Піп Іван - зупиняйтеся у Зеленому, назва сама за себе каже

Хай живе Міжмор’я!