Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Віднайдена генеалогія братів Шептицьких

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

У фондах Національної бібліотеки імені Вернадського знайшлися генеологічні таблиці родини Шептицьких, зібрані і впорядковані батьком Андрея Шептицького Яном Кантієм Шептицьким.

Для Музею Родини Шептицьких, який планують відкрити у Львові на базі парафії Храму Священномученика Климентія Шептицького завдяки старанням о. Севастьяна Дмитруха, знайшлися безцінні експонати: генеологічні таблиці родини Шептицьких, зібрані і впорядковані батьком - Яном Кантієм Шептицьким, які описували у спогадах очевидці, пише Іван Матковський.

Вважалося, що вони були знищенні у 1939 році більшовиками. Зокрема, документи простежують лінію роду Шептицьких до 1284 року - до часів Галицько-Волинського Королівства.

Підтверджують також спорідненність Шептицьких з королівськими домами Італії, Іспанії, Португалії та королем Речі Посполитої Яном ІІІ Собеським.

Також знайшлася грамота про надання у 1871 році імператором Францом Йосифом І графського титулу Шептицьким і надання родинного герба.

Наші інтереси: 

Знати аристократичний родовід Андрея Шептицького. Шукати свій родовід.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Майя Українська.

Як хочеться вірити, що родовід тих, що обмінюється світлом-знаннями на цьому сайті, - шляхетний, славний. Мабуть тому, тут так легко дихається.

Радіймо! Тільки шляхом творення сьогодення, майбутнє вітаємо чистотою, світлом перемагаємо!

Зображення користувача Андрій Ясун.

Класно!

Si vis pacem, para bellum