Важливість: 
2
Вчені заявили, що сніданок насправді не допомагає худнути

Вчені з Австралії розвінчали основний міф про правильне харчування і схуднення. Виявляється, добрий сніданок, пронеобхідність якого постійно кажуть дієтологи, насправді не допомагає в схудненні, навіть навпаки – заважає.

Люди, що нехтують щоденним ранковим прийомом їжі, важать менше, ніж ті, хто вранці намагається наїстися на весь день. Дослідження групи вчених з Університету Монаша в Мельбурні довело дані висновки, інформує Ukr.Media.

З'ясувалося, що вага людей, які пропускають сніданок, була у середньому на 440 грамів менше, ніж у тих, хто приймає їжу вранці. Останні споживають на 260 калорій в день більше.

При цьому варто звернути увагу на те, що в дослідженні брали участь люди, які ретельно стежать за своїм здоров'ям, які при цьому їдять якісну їжу. Тому «звинуватити» вуглеводи, шкідливу їжу або відсутність режиму не вийде.

Але це не означає, що не потрібно сніданок взагалі - навпаки, регулярне вживання їжі вранці може мати інші важливі наслідки – підвищення концентрації уваги, рівень уважності в цілому. Крім того, необхідно дотримуватися обережності при рекомендації сніданку для схуднення у дорослих, оскільки це може мати протилежний ефект.

Наші інтереси: 

Не вірити на слово нікому:-) Вірити тільки соїм відчуттям і досвіду. 

Гравець: 
Олена Каганець

Теги:

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка