Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Вчені побачили дощ із вірусів

Світ:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Фахівці вперше оцінили кількість вірусів, що циркулюють з вітром, і виявили, що ми перебуваємо під постійним "вірусним дощем".

Канадським вірусологам вперше вдалося кількісно розглянути всю масу вірусних частинок, які піднімаються вітром з поверхні в тропосферу і можуть переноситися на тисячі кілометрів, обсипаючи Землю "вірусним дощем".

Про це йдеться в статті Кертіса Саттла і його колег з канадського Університету Британської Колумбії у журналі Міжнародного співтовариства мікробної екології The ISME Journal, 

"Близько 20 років тому ми стали виявляти генетично ідентичні віруси в абсолютно різних областях по всьому світу, – пояснює Саттл. – Легко уявити собі, що віруси піднімаються в атмосферу на одному континенті і "випадають" на іншому".

За оцінкою вчених, щодня на кожний квадратний метр поверхні Землі опускається близько 800 млн вірусних частинок. Вітер відносить віруси і бактерії разом з частинками пилу, а ще краще – з микрокаплями води океанів. Вони можуть підніматися на висоту понад 2,5–3 км, де дмуть стабільні і сильні вітри, що несуть мікроби на велику відстань.

З урахуванням крихітних розмірів вірусів, їх частинки переносяться ефективніше: Саттл і його колеги встановили високо в горах Сьєрра-Невада спеціальні платформи і зареєстрували цей "дощ", показавши, що вірусів "випадає" в 460 разів більше, ніж бактерій.

Наші інтереси: 

Ось так працює еволюційний апгрейд: генокод оновлюється за допомогою вірусів. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи