Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

В Україні планується на 5 років скасувати ПДВ та акциз на імпорт електрокарів та зарядні станції

Це передбачено Концепцією реформи щодо стимулювання розвитку галузі електричного транспорту в Україні, розповів міністр інфраструктури України Володимир Омелян у Верховній Раді 13 квітня. Він презентував відповідну концепцію стимулювання електротранспорту в Україні.

Про це повідомив 5 канал.

"Для стрімкого розвитку ринку ми плануємо тимчасово до 1 січня 2023 року звільнити від ПДВ імпорт та подальше постачання електричного транспорту, а також зарядні станції", – повідомив міністр.

Крім того, за його словами, пропонується також звільнити імпорт електротранспорту від сплати акцизу. Концепція також передбачає скасування строком на 10 років податку на постачання комплектуючих до електротранспорту та зарядних станцій.

Нагадаємо, у грудні повідомлялося, що в Україні можуть запровадити субсидії на купівлю електрокарів. Крім того, в Мінінфраструктури мають намір налагодити в Україні випуск електромобілів.

Наші інтереси: 

Електрокари покращать екологію і змінять модель економіки України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи