Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 157
  • Переглядів: 171

В Брюсселі 23 січня пройшли протести проти ковідо- та вакцинобезумства. На вулиці вийшли близько 100 тисяч людей

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Протести були переважно мирними, але місцями траплялись побиття камінням офісів євро-бюрократів та машин поліцаїв, які поливали людей з водометів. Відео головної площі з дрону.

Надвечір поліція Брюсселя повідомила, що госпіталізації потребували троє правоохоронців і 12 учасників протесту, пише Le Soir. Затримали близько 70 людей, у тому числі за використання петард і феєрверків, непокору та завдання шкоди суспільному майну.

Сутички крупним планом та репортажі з численних демонстрацій в інших столицях світу можна переглянути в Телеграм-каналі Covid Red Pills.

Наші інтереси: 

Стежимо за тим, як народ довели до відчаю з тією новою "нормальністю" і як люди повстають проти абсурду та цинізму влади, яка так "дбає" про здоров'я людей, що тих, хто не хоче їхньої "турботи" обливають з водометів та труять сльозогінним газм.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Паперовий альманах «Гартленд»: як замовити і отримати поштою

У паперових випусках «Гартленду» зібрані найкращі статті «Народного Оглядача» з метафізики, релігії, магічної традиції, націоналізму, расології, біоритмології, оздоровлення, правильного харчування,...

Останні записи