Важливість: 
3
Уряд сформулював вимоги до місцевої влади у своїй Програмі дій

У кожній ОТГ має бути опорна школа та автобус, який буде підвозити школярів, кожна дитина має ходити в дитячий садок, сімейний лікар та фельдшер мають бути не далі, ніж за 7 км, центри надання адміністративних послуг мають бути доступними за 30 хвилин, а спеціалізована допомога – на відстані 60 хвилин.

19101703.jpg

Дмитро Дубілет, міністр Кабінету міністрів та прем'єр-міністр Олексій Гончарук. Фото із Фейсбук-сторінки прем'єра

Детальні проекти розвитку інфраструктурної мережі ОДА повинні розробити до 10 грудня. На нараді з головами ОДА уряд презентував інфраструктурну карту, повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на своїй Фейсбук-сторінці.

"Інфраструктурна мережа, яка сьогодні є, не дає нам можливості втілювати наші плани в життя – вона застаріла та не відповідає сучасним вимогам", – зазначив Гончарук.

За словами Гончарука, це має бути проект з чіткими позначками, де потрібно створити школу, де дитячий садочок, а де поліцейську дільницю.

"За ці півтора місяця наша команда вперше в історії нанесла на карту країни всю інфраструктуру – а це більше 110 тис. об’єктів: шкіл, дитячих садків, лікарень, поліцейських пунктів. 

На сьогоднішній селекторній нараді з усіма керівниками ОДА ми презентували їм цю карту та направили в області", - додав прем’єр-міністр.

За словами Гончарука, це абсолютно чіткі цілі, які вже найближчим часом будуть доступні для всіх громадян.

 

Наші інтереси: 

Технократичний уряд молодих людей намагається швидко проводити необхідні (давно вже необхідні) реформи.

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка