Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина

Ультраіндастріал на марші: у московському метро почали тестувати на пасажирах оплату через систему розпізнавання облич

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Китайські технології розпізнавання облич – важлива складова у створенні системи цифрового концтабору.

Московський метрополітен почав тестувати на пасажирах систему оплати проїзду через систему розпізнавання облич на станціях Філевської лінії. Тестування системи на співробітниках метрополітену тривало з грудня минулого року. Як заявляють в департаменті транспорту, співробітники вже зробили понад мільйон успішних проходів на станції. Систему оплати за допомогою сканера розпізнавання осіб в метро мають намір ввести до кінця року. Всі інші способи оплати також залишаться доступними. На першому етапі в тестуванні зможуть взяти участь до тисячі осіб, для потрапляння в цю групу потрібно залишити заявку на сайті метро.

Цікаво, останнім часом чимало читаємо про китайські технології розпізнавання облич, завдяки котрим влада тепер швидко «вираховує» усіх учасників акцій протесту, і, відповідно, вдається до репресій проти них. От тепер у Москві починають з метро, а потім поширять на всі інші ділянки міста. І за деякий час про будь-які дії, які не збігатися з генеральною лінією на всі 100%, можна буде забути назавжди.

Тут треба розуміти, що будь-яка технологія може використовуватися як во благо, так во зло – все залежить від того, хто її використовує. В країнах з тоталітарними режимами (а Китай та Росія однозначно є такими) будь-яка технологія рано чи пізно починає працювати на придушення свободи і зміцнення режиму.

Наші інтереси: 

Росія впевнено йде шляхом повторення китайського досвіду побудови цифрового концтабору.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Віктор Макаренко.

Цьому ж колись має настати кінець! Цікаво — коли і як?