Зображення користувача Володимир Щербина.
Володимир Щербина
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Ультраіндастріал на марші: у московському метро почали тестувати на пасажирах оплату через систему розпізнавання облич

Категорія:

Китайські технології розпізнавання облич – важлива складова у створенні системи цифрового концтабору.

Московський метрополітен почав тестувати на пасажирах систему оплати проїзду через систему розпізнавання облич на станціях Філевської лінії. Тестування системи на співробітниках метрополітену тривало з грудня минулого року. Як заявляють в департаменті транспорту, співробітники вже зробили понад мільйон успішних проходів на станції. Систему оплати за допомогою сканера розпізнавання осіб в метро мають намір ввести до кінця року. Всі інші способи оплати також залишаться доступними. На першому етапі в тестуванні зможуть взяти участь до тисячі осіб, для потрапляння в цю групу потрібно залишити заявку на сайті метро.

Цікаво, останнім часом чимало читаємо про китайські технології розпізнавання облич, завдяки котрим влада тепер швидко «вираховує» усіх учасників акцій протесту, і, відповідно, вдається до репресій проти них. От тепер у Москві починають з метро, а потім поширять на всі інші ділянки міста. І за деякий час про будь-які дії, які не збігатися з генеральною лінією на всі 100%, можна буде забути назавжди.

Тут треба розуміти, що будь-яка технологія може використовуватися як во благо, так во зло – все залежить від того, хто її використовує. В країнах з тоталітарними режимами (а Китай та Росія однозначно є такими) будь-яка технологія рано чи пізно починає працювати на придушення свободи і зміцнення режиму.

Наші інтереси: 

Росія впевнено йде шляхом повторення китайського досвіду побудови цифрового концтабору.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ця ілюстрація створена за допомогою штучного інтелекту

Філон Іудей та його псевдоепіграф: Кукіль без пшениці, частина 3

Фальсифікатором Євангелія був багатий аристократ з Александрії, який для цього шахрайства долучив групу своїх учнів-грантоїдів. Будучи корпоративним психопатом, він не творив нового, натомість...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Віктор Макаренко.
0
Ще не підтримано

Цьому ж колись має настати кінець! Цікаво — коли і як?

Коментарі

Зображення користувача Віктор Макаренко.
0
Ще не підтримано

Цьому ж колись має настати кінець! Цікаво — коли і як?