Важливість: 
3

Категорія:

"Укроборонпром" провів випробовування нового БТР

"Укроборонпром" провів випробування нового БТР-4МВ1, який успішно подолав сотні кілометрів по бездоріжжю і дорогах, успішно форсував водні перешкоди уплав і вбрід.

Як повідомляє прес-служба концерну, також була успішно проведена серія вогневих випробувань зі знищення умовних цілей зі штатного озброєння при різних погодних умовах.

Як відзначають в "Укроборонпромі", головною особливістю БТР-4МВ1 стало використання модульного підходу в побудові бронезахисту машини і рознесення шарів броні.

Завдяки цьому досягається значне підвищення захисту екіпажа і самої бойової машини. Нова фронтальна частина машини отримала ефективний нахил і посилену захист, завдяки якому досягається значно більша ймовірність рикошетів ворожих снарядів.

Також рівень захисту БТР-4МВ1 значно перевищує будь-який зразок БТР або БМП, який зараз перебуває на озброєнні українських захисників. Крім того, завдяки модульному підходу в бронюванні і наявності багатоцільових відсіків, які дозволяють встановлювати додаткові паливні баки, поплавці або додаткову броню, існує можливість за мінімальний час переоснастити БТР-4МВ1.

Цю бойову машину можна за короткий час пристосувати до виконання будь-якого завдання, від дозорно-розвідувальної до машини-амфібії для морської піхоти

"Все ходові властивості, які забезпечує колісна формула 8х8 в поєднанні з німецьким двигуном від Deutz і американської трансмісією Alisson, залишилися без змін: максимальна швидкість - 110 км / ч. Крім того, БТР-4МВ1 зберіг можливість форсування водних перешкод уплав зі швидкістю до 10 км / год", - додали в" Укроборонпромі".

 

 

Джерело

Наші інтереси: 

Потужна зброя - сильна армія.

Гравець: 
Оксана Колосовська
85

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка