Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Українські ВМС готуються до повномасштабної військової конфронтації з РФ

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Про це повідомив командувач ВМС контр-адмірал Олексій Неїжпапа. Він також зазначив, що нині на Донбасі триває окопна війна, і українські підрозділи готуються до роботи в міських умовах, до виконання завдань і бойових дій не лише в обороні. Він також наголосив, що нині розробляється проект будівництва нових місць базування флоту.

20070602.jpg

Олексій Неїжпапа

"Ми готуємося до повномасштабної військової конфронтації, розуміючи, що якщо така станеться, то, на жаль, це буде багато втрат — і наших воїнів, і цивільного населення. Багато хто нині цього не розуміє, хоча в країні сьомий рік триває війна", — сказав він в інтерв'ю інтернет-сайту Думская.

На запитання про те, чи розглядає він варіант, за якого російські війська спробують прорватися з Криму на південь Херсонської області, щоб дати можливість пустити воду з Дніпра в Північно-Кримський канал, Неїжпапа відповів, що "не виключає таких дій з боку Російської імперії".

"Ми готуємося. Все розповісти не можу, але ось вам маленький факт. Дальність ракетного комплексу "Нептун" дає змогу застосовувати його з материкової України на підходах до Севастополя. Ось там і подивимося", - додав він.

"Якщо порівнювати з 2014-2016 роками, нині там окопна війна, на жаль. Наші підрозділи готуються не лише до окопної війни, а й до наступальних дій — до роботи підрозділів у міських умовах, до виконання завдань і бойових дій не лише в обороні, до маневренних дій. Путін ніколи не віддасть нам Донбас добровільно за Мінськими угодами, на жаль. Лише вимушено — якщо складеться економічна та геополітична ситуація. Як тільки ми зрозуміємо, що в Криму почне відновлюватися канал, туди вливатиметься фінансовий ресурс Російської імперії (так, я так їх називаю: це імперія з диктатором на чолі), то це буде певним сигналом того, що РФ готується до повномасштабної конфронтації. І тоді нам доведеться відповідати на виклики", — пояснив Неїжпапа.

"Президент і міністр оборони дали ВМС карт-бланш: розробляється проект будівництва нових місць базування флоту — ми не можемо перебувати лише в маленькій гавані в Одесі та в маленькій гавані в Очакові. Для того щоб мати сильний флот, ми повинні мати відповідну інфраструктуру, нам потрібне місце, де ставити наші кораблі. Життєвий цикл військового корабля — приблизно 25 років: його треба утримувати, ремонтувати, обслуговувати. Нині ухвалюють рішення, передають земельні ділянки на берегах Чорного та Азовського морів для створення гідних баз", — сказав Неїжпапа.

Олексій Неїжпапа також повідомив, що вже в цьому році кількість кораблів в Азовському морі буде збільшено. "Ми повинні отримати з США найсучасніші катери типу Mark VI - всього 16 одиниць. Природно, частина з них обов'язково буде в Азовському морі".

Катери Mark VI - це універсальна платформа, на ній можна встановити зброю та обладнання за кількома напрямками, починаючи від функції патрулювання і закінчуючи висадкою диверсійних сил біля берега противника, обладнання для пошуку та знищення мін, ракетні комплекси малої дальності для знищення противника. 

Сполучені Штати їх планували тільки для себе і крім України їх ще нікому навіть не пропонували.

"Це сталося тому, що ми розробили стратегію і поставили цілі - як поетапно розвивати ВМС України. Це сталося завдяки злагодженій роботі попереднього командування ВМС - і Ігоря Олександровича (Воронченка, - ред.) в тому числі. На перших порах наші іноземні партнери не розуміли, що ми хочемо і як ми це збираємося досягати. І ось коли була сформована стратегія, поставлені завдання і виділені пріоритети, наші західні партнери визначилися, як нам допомагати. Все поетапно розписано по роках і найближчим часом має бути прийнято на законодавчому рівні України за нашими національними стандартами".

Наші інтереси: 

Зміцнення військово-морських сил України. Співпраця зі США.

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Пересилаю від знайомого таку думку Рахманіна : "зараз найгірший час здійснити повномасштабне вторгнення з політичної точки зору.

Адже місцеві вибори відбудуться в Україні восени, і згідно з рейтингами, "проросійські сили зміцнили свої позиції в нашій країні порівняно з парламентськими виборами 2019 року".

Тому, сказав Рахманін, якщо зараз є повномасштабна агресія з боку Росії або навіть невелика провокація з її боку, "це різко знижує шанси проросійських сил, і президент Росії Володимир Путін є останньою людиною, яка потребує це ".

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Зір Чіткий.

Значно зручніше буде здійснити напад після місцевих виборів в Україні і до або під час президентських виборів в Америці. Промосковські аґенти впливу за сприяння корабельних сосен і зелених дубів зможуть отримати максимум важелів впливу в органах місцевого самоврядування, щоб надати окупантам хорошу логістику, комунікації, матеріальні ресурси. Саме тоді буде сприятливий час атакувати саме ті області, де москалі отримають перевагу в обласних, селищних і міських радах.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Рамес Веселий.

Москалі вдарять туди, де багато москалів ? Як це на них схоже...

Я не меч, я тримаю меч.