Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Українські десантники отримали американські парашути Airborne Systems North America

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Перед початком експлуатації нових десантно-парашутних систем у військах було організувано навчання військових інструкторів спеціалістами американської компанії.

Підприємство "Спецтехноекспорт" успішно виконало контракт з поставки парашутних систем спеціального призначення та керованих систем десантування військових вантажів виробництва американської компанії Airborne Systems North America. Обладнанням користуватимуться десантно-штурмові війська Збройних сил України, інформує прес-служба підприємства.

Перед початком експлуатації нових десантно-парашутних систем у військах, "Спецтехноекспорт" організував навчання військових інструкторів спеціалістами американської компанії. Українські військові освоїли особливості використання та обслуговування нового обладнання.

Зважаючи на успішний досвід співпраці Спецтехноекспорту з компанією Airborne Systems, сторони готуються до виконання нових проектів, що позитивно вплине на ефективність виконання бойових завдань українськими десантниками. 

Так, у лютому 2019 р. делегація Збройних Сил України та Спецтехноекспорту здійснила робочий візит у Сполучені Штати Америки. Після вивчення досвіду проведення точного десантування особового складу та вантажів, Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України підтвердило інтерес до розширення співпраці з Airborne Systems.

За словами генерал-лейтенанта Михайла Забродського, така співпраця є значним кроком у розвитку Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. «Ми вже кілька років тісно співпрацюємо з компанією «Airborne Systems» та дуже задоволені їхньою продукцією», – підкреслив генерал-лейтенант.

Нагадаємо, ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» з 2014 року активно налагоджує співпрацю з оборонними компаніями США, Канади, країн ЄС, Туреччини та Ізраїлю щодо постачання інноваційної продукції на потреби Збройних сил України.

Наші інтереси: 

Сильна і сучасна Армія - незалежна держава.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи