Важливість: 
3

Спецтема:

Категорія:

Українська Кубань як джерело революції в Росії – Стратегічні студії

Російські імперські націоналісти бачать пряму аналогію між 9 січня 1905 року та нещодавньою розправою влади на Кубані із селянами, які хотіли шукати захисту в Путіна. Україна має бути готова найближчим часом (2017 рік) взяти під свій захист населення українських етнічних територій.

160827marshrf.jpg

Марш кубанських фермерів
Марш кубанських фермерів

Дев’ятого січня 1905 року робітники Петербургу пішли шукати справедливості та захисту у доброго, як вони до того вважали, царя Ніколая ІІ. Їх зустріли кулі гвардійців й у Росії почалася революція.

Двадцять першого серпня 2016 року розпочався тракторний марш кубанських фермерів до президента Путіна.

Рух почався із станиці «Казанская» Краснодарського краю, куди з’їхалися більше трьохсот фермерів із навколишніх станиць. У людей забирають землю на користь «агрофірми», яка належить якомусь крайовому судді. Очевидно, що за такої ситуації «правди» у місцевих судах селяни знайти не змогли.

Серед новітніх поміщиків Краснодарського краю родина колишнього губернатора краю, а тепер міністра сільського господарства РФ Ткачьова, яка має вже біля чотирьохсот тисяч гектарів землі.

Але можновладці не враховують, що населення Кубані – це хоча й русифіковані, але українці. Рух, в якому взяло участь сімнадцять фермерів, очолив Олексій Волченко. До руху долучилися представники так званих «дальнобойщиків». Коли рух дійшов до Ростовської області до нього долучилися селяни Азовського та інших районів. Навіть долучилася делегація Волгоградської області.

Русифіковані українці сподівалися знайти «правду» та «захист» у Путіна.

Їх зупинили поліцейські загони й палиці ОМОНу (загони міліції особливого призначення) у селищі Дорожний Ростовської області РФ.

Олексій Волченко та кілька учасників маршу арештовані поліцією.

До судової відповідальності притягнено п'ятнадцять фермерів та п’ятьох так званих «дальнобойщіков».

Прогрес порівняно із 1905 роком очевидний. Якщо у січні 1905 року загинуло кілька сотень осіб, а з ними й віра у «доброго царя», то у серпні 2016 року розстрілу не було. Тих, хто їхав до царя за справедливістю просто пов’язали силами ОМОНу та потягли до суду. Така собі «кривава неділя» «лайт» (легка). Але й тут верховна влада втратила ореол захисниці простого народу.

Російські імперські націоналісти перелякані подіями на Кубані, перелякані союзом російських націоналістів та радикальних (як вони їх називають) «лібералів». Ситуацію обговорюють Максим Калашников та Ігор Гіркін (Стрєлков), в тому числі у контексті феномену Вячєслава Мальцева, який вже публічно на центральних (Россія-1, Россія-24) каналах російського телебачення оголосив мету ПАРНАСу – імпічмент Путіну та термін революції 05.11.2017 року – настання «новой історіческой епохі».

 

 

Наші інтереси: 

Україна має бути готова найближчим часом (2017 рік) взяти під свій захист населення українських етнічних територій.

Цілком можливо, що звільнення Криму почнеться із повної блокади ще й з боку Керченської протоки.

Гравець: 
Василь Федорiв

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка