Важливість:
3
Українка сенсаційно дебютувала в Ріо, перемігши чемпіонку світу з боксу

Українка Тетяна Коб здобула тріумфальну перемогу на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро. Перша в історії української збірної представниця жіночого боксу у дебютному поєдинку виграла у чемпіонки світу болгарки Станіміри Петрової.

Коб поборола суперницю у ході трьох раундів з рахунком 2:1 (39:37, 37:39, 39:37). Вона виступає у ваговій категорії до 51 кг.

За підсумками бою, 28-річна українка проходить до чвертьфіналу олімпійського боксерського турніру. Під час наступного свого поєдинку вона зустрінеться з британкою Ніколою Адамс.

Відзначимо той факт, що усі чоловіки-боксери, що виступали від України на Олімпіаді у Ріо, покинули змагання ще у стартових боях. Таким чином, Тетяна Коб залишилася єдиним українським боксером на Іграх.

Нагадаємо, українська тенісистка Еліна Світоліна створила справжню сенсацію на жіночому турнірі з тенісу на Олімпійських іграх в Ріо. Так, в одній восьмій фіналу Олімпіади вона обіграла першу ракетку світу Серену Вільямс і вийшла в чвертьфінал.