Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 223
  • Переглядів: 239

Україні вдалося зберегти близько 80% потенціалу своїх Повітряних сил – CNN

Категорія:

У Пентагоні відзначили, як українці організували повітряну оборону у війні з Росією. Українці мають в розпорядженні 56 винищувачів і дуже ефективно та творчо працювали з наявними у них інструментами.

Про це CNN поінформував високопоставлений чиновник Пентагону, доповідає Мілітарний.

За словами чиновника, Українські повітряні сили здійснюють від 5 до 10 вильотів на день. Натомість росіяни – до 200.

"Українці знову дуже креативно підійшли до того, як вони захищаються і як використовують авіацію, яку вони мають у своєму розпорядженні. Чесно кажучи,  їм не потрібно робити більше, ніж те, що вони роблять. Вони дуже ефективно працювали з наявними у них інструментами, дуже творчо. І це добре впливає на російську авіацію", – сказав чиновник.

У Пентагоні відзначили, що українці дуже ефективно використовують безпілотні літальні апарати. Адже вони дешевші і можуть літати непоміченими для російських РЛС.

Чиновник відзначив ефективність застосування БПЛА проти російських наземних підрозділів і  похвалив українців за використання ЗРК.

Українські зенітні підрозділи дуже мобільні та уважні до кожної цілі. Також він відзначив ефективність застосування ПЗРК.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи