Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Україні надають підтримку в сфері інформаційної безпеки

Категорія:

Світ:

США передали до Луганської області телевежу. Про це повідомив Міністр інформаційної політики Юрій Стець.

"Є певна програма підтримки, що стосується інформаційної безпеки України, з боку, наприклад, НАТО або представництв країн, в тому числі США. Це стосується фінансової підтримки.

Зараз встановлюється телевежа в Луганській області, яка є технічною допомогою, яку нам передали США. Тобто ця вежа побудована в США, перевезена в Україну, і зараз там її встановлюють", - інформував Стець.

Він також зазначив, що фінансову і технічну допомогу у сфері інформаційної безпеки України надає низка країн, зокрема, США, Британія і така структура, як НАТО.

Наші інтереси: 

Інформаційна безпека повинна бути на першому місці. Погано, що інструменти для захисту ефіру встановлюють через 3 роки від часу початку війни. Добре - що взагалі встановлюють.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи