Важливість: 
5

Категорія:

«Українці, якщо вам треба, щоб я була президентом, я буду» - Надія Савченко

Українська льотчиця, народний депутат Надія Савченко заявила, що любить і хоче літати, але буде працювати там, де потрібна для України. «Я дуже люблю свою роботу, я дуже хочу літати, але для України буду працювати там і робити те, що корисне… Мені байдуже, де захищати Україну, чи я піду в гарячий бій у перші ряди. Якщо я знаю, що я зараз тут, то я буду робити тут те, що я можу тут... Все моє життя – це Україна», – сказала Надія Савченко на прес-конференції в Києві, відповідаючи на питання про плани щодо роботи.

160527nadiyasavchenko-2.jpg

Надія Савченко - герой України та її велика надія
Надія Савченко - герой України та її велика надія

ідповідаючи на запитання, чи готова вона бути президентом, Савченко сказала: «Українці, якщо вам треба, щоб я була президентом, я буду. Я просто ще не зовсім вірю, що в нас люди навчилися голосувати не за гречку. Чесно скажу, що я не дуже хочу, бо люблю літати. Але якщо треба – я зроблю все і пройду і цей шлях і працюватиму з віддачею».

Надія Савченко, яку в Росії ув’язнили на 22 роки, повернулася до Києва напередодні у рамках обміну. 25 травня російський президент Володимир Путін підписав указ про помилування українки начебто на прохання родичів загиблих журналістів, у причетності до загибелі яких звинувачували Савченко.

Водночас до Росії з України прибули двоє російських громадян Олександр Александров і Євген Єрофеєв, затримані минулого року в зоні конфлікту на сході України і засуджені за звинуваченням у веденні агресивних воєнних дій, вчиненні терористичного акту, що призвів до смерті людини. Президент України Петро Порошенко підписав указ про їхнє помилування 24 травня. 

Прес-конференція Надії Савченко

Пісня про Надію Савченко: Хай зберігає спокій, коли входить у чергове піке (аудіо)

Наші інтереси: 

Почався новий етап українського державотворення. 

Гравець: 
Миро Продум

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка