Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
48

Україна вперше візьме участь у Болонському книжковому ярмарку

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

1-4 квітня відбудеться Болонський книжковий ярмарок літератури для дітей, де вперше буде український національний стенд. Це одна з основних світових подій, що стосується дитячої літератури. У 2019 році його організують у 56 раз.

Національний стенд організовує Український інститут книги, передає Еспресо.TV з посиланням на прес-службу цієї урядової установи.

Площа експозиції – 64 м², номер стенду – hall 30, D42-E41.

На стенді свої книжки покажуть 15 видавництв: "А-ба-ба-га-ла-ма-га", "Астра", "Артбукс", "Арт Нейшн", "Час Майстрів", Chudobox, "Фактор-друк", "Фонтан казок", "Каламар", Nebo BookLab, "Ранок", "Видавничий дім “Школа”, "Чорні вівці", "Видавництво Старого Лева" та VIVAT.

Болонський книжковий ярмарок літератури для дітей також є місцем зустрічі для ілюстраторів зі всього світу. Одна з головних подій у цій програмі - Виставка ілюстраторів, яка відбувається з 1967 року під час ярмарку і щороку відкриває нові імена ілюстраторів.

  • Цього року до експозиції відібрали 76 робіт, серед яких – ілюстрації українських художниць Анни Сарвіри та Ольги Штонди. Загалом на конкурс надійшло 2901 ілюстрація від художників з 62 країн.
Наші інтереси: 

Присутність Україні на європейських культурних івентах сприяє її іміджу і політичному успіху.