Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Україна не може вплинути на паспортизацію Донбасу

Світ:

 Україна має у своєму озброєнні лише дипломатичні розмови, заявив президент України Володимир Зеленський на своїй прес-конференції 20 травня. Він піднімає це питання на всіх можливих рівнях.

Також він додав, що європейські лідери обговорюють цю проблему на своїх нарадах та найближчим часом піднімуть це питання на саміті НАТО.
"Більше вплинути на паспортизацію ми з вами не можемо, окрім дипломатичних розмов. Але я вважаю, що це не є головною та єдиною зброєю. Ми маємо рухатись у різних напрямках", — сказав Зеленський.
Нагадаємо, що Російська Федерація прискорила політику масової видачі своїх паспортів у спрощеному порядку для українських громадян, які проживають на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.
Про це днями заявила омбудсмен Людмила Денісова. За словами уповноваженого Верховної Ради з прав людини, РФ роздала вже 600 тисяч паспортів і активно продовжує це робити.

Серед отримувачів російських паспортів багато працівників бюджетної галузі: медиків, вчителів і комунальників. Така тенденція пов'язана з політикою окупантів, які забороняють населенню обіймати будь-яку посаду без наявності паспорту громадянина РФ.

Нагадаємо, минулого року Путін спростив отримання громадянства Росії для всього Донбасу.

В тему: 

Українсько-російська війна є міжетнічною, реінтеграція Донбасу неможлива без відновлення етнічного балансу (+аудіо)

Законотворці РФ прирівняли російськомовних українців до росіян

На окупованому Донбасі відбулася «етнічна чистка» – Денис Казанський

Наші інтереси: 

Розуміти, що "реінтеграція" ОРДЛО вже неможлива.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Натисни кнопку!

Вічне життя: 7 необхідних компонентів режиму керованої молодості

Творення нової цивілізації – це надзвичайно тривалий процес. Для досягнення в ньому успіху треба жити не просто довго, а дуже довго. Ще десяток років тому вершиною наших мрій у цій справі було...

Останні записи