Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Україна – це не країна, а планетарне поле бою

Категорія:

У нас досить вузьке розуміння того, що відбувається. Це не характеризує нас погано, як солдата в окопі не характеризує погано звичка оцінювати все становище на фронті за становищем у його конкретному окопі. Проте ширша перспектива зазвичай все ж таки краще, ніж вужча.

Країна – це щось самодостатнє, що визначає свою політику, як вона сама хоче. У нас все тимчасово відкладено у бік через непотрібність. Бо ми – не країна, ми – поле бою, плацдарм.

Усі ми – солдати глобальної світової армії, яка б'ється за те, щоб було, як у Європі та США, а як у РФ – не було. Щоб скрізь не було, як у РФ: і в Польщі, і в Литві, і у Фінляндії, бо, очевидно, що якщо Путін раптом займе наш плацдарм, то він піде до наступного.

Саме розуміння всім світом того факту, що РФ не зупиниться ніколи і зробило війну з нашої особистої проблеми проблемою всього світу. Саме тому ми воюємо не своєю зброєю, а не тому, що Франція просто любить віддавати комусь безкоштовно третину своїх «Цезарів».

Тому нумо ставитися до цього саме так, і це дозволить нам трохи рідше закочувати очі та відчувати жах нерозуміння «як так можна».

Усі об'єкти на території України є воєнними об'єктами.

Усі ми, незалежно від нашої статі та віку, є для РФ «живою силою противника». Військові є просто вістрям списа, але воюють не військові. Воює вся країна. Волонтери є військовослужбовцями та легітимними цілями, що забезпечують безперервність та децентралізованість логістичних ланцюжків. Літні люди, жінки, фермери є потенційними партизанами та інформаторами. Журналісти та блогери є або офіцерами психологічних спецоперацій, або офіцерами морально-психологічної служби, або тими й іншими одночасно.

Розуміння цього факту примиряє з навколишньою реальністю. Львів – не тилове місто. Це Сан-Франциско – тилове місто, а Львів – фронтове місто. Просто не на першій лінії поки що.

Розуміння цього факту дозволяє відмовитись від питання «за що?». За те, що ми є українцями. Ось ти, бабусю, голосувала за Мураєва та дружбу з Путіним, а вони тобі хату розвалили. За що? За те, що ти – українка, бабусю, а що ти там у своєму однокімнатному опорному пункті думаєш про своє військове начальство – це не має значення. Ти є для москаля живою силою ворога незалежно від того, якою є твоя точка зору з будь-якого питання буття, включаючи ставлення до РФ і Путіна.

Тому, бабусю, починай опір. Це – не політичне питання, це – питання виживання.

І якщо ми всі добре виконуватимемо свою роботу, тоді через якийсь час ми зможемо зняти військову форму, хоч би як вона виглядала, і заново стати країною.

Джерело

Наші інтереси: 

МИ всі воюємо на цій війні. У тилу також є багато важливих справ, від яких залежить успішність бойових дій.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Андрій Гарас.
0
Ще не підтримано

Дякую за чітке розуміння поточної ситуації!

Радіймо життю граючи!

Коментарі

Зображення користувача Андрій Гарас.
0
Ще не підтримано

Дякую за чітке розуміння поточної ситуації!

Радіймо життю граючи!

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Скоріше, Україна намагається створити краще життя, аніж в ЄС та США. Пошта та банки в нас вже кращі. Медицина - подекуди краща. А, з правосуддям - гірше. Замість мігрантів в нас є чиновники-злодії...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Микола Стригунов.
0
Ще не підтримано

Щодо волонтерів - близька особисто мені, волонтерська організація, наразі має 195 замовлень на маскувальні сітки від військових
https://t.me/ecopatrolDnipro/1826. На рахунки цієї організації почали вже переказувати гроші наші підприємці. Мова йде про суми в десятки тисяч гривень.https://t.me/ecopatrolDnipro/1823. Дніпровська філія "Просвіти" теж вже стала впливовою волонтерською організацією. На мою думку, отакі невеличкі волонтерські організації, які працюють чесно та ефективно, є зародками Гартленду.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!