Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

У Верховній Раді відбувається порушення внутрішньо-олігархічного консенсусу – Небоженко

Категорія:

Спецтема:

Народні депутати десятиліттями йшли до Верховної Ради, щоб заробляти там гроші, але тепер часи змінилися. Зараз неможливо визначити принцип, за яким Генпрокуратура обирає нардепів для зняття недоторканності.

nebozhenko.jpg

Віктор Небоженко, політолог

Про це заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" політолог, директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко.

"Населення відчуває, що щось не так: адже ГПУ береться не за "найжирніших" нардепів, які крадуть бюджетні гроші, мають якісь вишки або пов'язані з убивствами, а за тих, до кого, по суті, нема претензій. Причини найнезрозуміліші. Один поцупив мощі, другий узяв хабара в розмірі $5 тис. Це ж просто смішно. Тобто незрозуміло, за яким принципом ГПУ обирає жертв для зняття недоторканності", – зазначив Небоженко.

За його словами, щоб потрапити до Верховної Ради нардепи платять гроші.

"Народний депутат – людина багата за визначенням. Нікого з них до Верховної Ради силоміць не заганяли. Усі вони платили гроші, щоб туди потрапити. Хтось більше, хтось менше – це залежить від того, наскільки людина була наближеною до президента. Нардепи купили свої місця в парламенті. Це угода. І раптом їм кажуть, що вони більше не отримуватимуть грошей за голосування. Замість цього їх збираються карати за "неправильні" голосування. І депутатам не подобається, що правила гри змінюють. Вони ж не зможуть відбити витрачених на потрапляння до Верховної Ради грошей. І заробити, зрозуміло, уже не вийде. Ми цього всього не бачимо, але зараз у парламенті відбувається порушення внутрішньо-олігархічного консенсусу", – підкреслив політолог.

На його думку, парламентарії незадоволені діями президента України Петра Порошенка.

"Порушення усталеного ладу почалося через те, що президент умовив нардепів писати доноси на самих себе – заповнювати е-декларації. Вони, як ідіоти, зробили це, а тепер обурюються. Порошенко у відповідь просто розводить руками. Зараз нардепи ображаються на президента. Вони десятиліттями йшли в Раду, щоб заробляти гроші. Але тепер часи змінилися. Верхівка вирішила більше не платити нардепам за голосування. Але як тоді їх змусити голосувати? Тут і з'явилася ГПУ. Адміністрація Президента обрала метод батога. Нардепи обурені тим фактом, що тепер їм доведеться голосувати безкоштовно", – резюмував Небоженко.

Операція "Щурячий король" триває! 

Наші інтереси: 

Україна очищується від корупції. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

А хто сказав, що "нардепи - розумова еліта нації" ?

Цитата:
"Порушення усталеного ладу почалося через те, що президент умовив нардепів писати доноси на самих себе – заповнювати е-декларації. Вони, як ідіоти, зробили це, а тепер обурюються.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

А хто сказав, що "нардепи - розумова еліта нації" ?

Цитата:
"Порушення усталеного ладу почалося через те, що президент умовив нардепів писати доноси на самих себе – заповнювати е-декларації. Вони, як ідіоти, зробили це, а тепер обурюються.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.
0
Ще не підтримано

Такий парламент може породити українського Брута.Чи щурі на таке не здатні...

Вірю в те, що розумію.