Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
110

У Польщі виступили за включення України до ініціативи Тримор’я

Категорія:

Спецтема:

Важливість: 
3

Карпатський єврорегіон – це праця цілого покоління, яке підготувало шлях для розвитку, зокрема, такої ініціативи як Тримор’я. Правильними є постулати, щоби ця міжнародна співпраця охоплювала країни, розташовані на схід від Шенгенської зони – Україну, Молдову, кавказькі держави. Про це заявив у Ряшеві маршал польського Сейму Марек Кухцінський, передає УНН з посиланням на "Польське Радіо". 

"Якщо ми думаємо про майбутнє, про такі ініціативи і розвиток таких ініціатив як Міжмор’я (чи Тримор’я), то виразно видно, що Карпатський єврорегіон підготував шлях до простішого розвитку такої співпраці. Я вважаю, що правильними є постулати, щоби ця міжнародна співпраця охоплювала країни, розташовані на схід від Шенгенської зони – Україну, Молдову, кавказькі держави", - сказав він. 

Довідка:

ініціатива Тримор’я нині охоплює 12 держав між Балтійським, Адріатичним та Чорним морями: Австрію, Болгарію, Хорватію, Чехію, Естонію, Литву, Латвію, Польщу, Румунію, Словаччину, Словенію та Угорщину.

Карпатський єврорегіон об’єднує 19 адміністративних одиниць, розташованих у п’яти державах – Україні, Румунії, Польщі, Словаччині та Угорщині.

Наші інтереси: 

Україна стане центром нового об'єднання.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Розумна ініціатива!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Явсе Світ.

Ну що,прийдеться виправляти разом із поляками історичні помилки часів Сагайдачного...

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Андрій Ясун.

Угорщину і Австрію вже можна викидати звідси за їхні візити до москвії. Хіба би одумалися. Але я сумніваюся, що так станеться.

Si vis pacem, para bellum