Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
99

У Москві вважають, що до альянсу Китаю і Росії може приєднатися Західна Європа

Категорія:

Важливість: 
3

Заступник міністра комерції КНР Фу Цзиін заявив, що Китай і Росія, об'єднавши зусилля, зможуть подолати негативні наслідки санкцій тиску і торгових воєн, проведених США.

США в рамках закону «Про протидію противникам Америки через санкції» (CAATSA) ввели санкції проти співробітників департаменту підготовки військ і постачання Центральної військової ради Китаю, а також його глави Лі Шанфу. Обмежувальні заходи з'явилися на світ через покупки Китаєм російських літаків Су-35 і зенітних ракетних систем С-400.

Крім того, всі ввезені з Китаю в США товари тепер обкладаються 10% митом, яке з 1 січня 2019 року має зрости до 25%.

А от у стосунках з Росією у Пекіна навпаки - відчутний прогрес. За словами міністра промисловості і торгівлі РФ Дениса Мантурова, Росія і Китай досягли якісного прориву в зростанні товарообігу: за підсумками 2017 року він зріс на 31,5%. Крім того, на Далекому Сході Росії за участю Китаю в даний час реалізуються понад 40 інвестиційних проектів загальним обсягом капіталовкладень $ 3 млрд.

Політолог Олександр Асафов вважає, що політика США, пов'язана, в тому числі, і з санкційним тиском, диктує світові нові умови і підштовхує до створення нових спілок:

"Ми бачимо деградацію взаємин європейських держав і американців. Тому до можливого союзу Росії та Китаю не виключено підключення і старої Європи. В першу чергу - Німеччини і Франції", - припустив він.

Адже європейські компанії американці сьогодні стусанами вибивають з Ірану. А ініціатива про створення інструменту для захисту європейських і інших компаній в роботі з Іраном викликала пряму критику держсекретаря США Майкла Помпео.

Асафов впевнений, що для Росії, Китаю і Європи все більш очевидна необхідність створення нових союзів для протистояння американському тиску.

 

Джерело

Наші інтереси: 

Не допустити,  щоб сформувався Континентальний блок ЄС-РФ-Китай.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Московія вважає себе центром всесвіту, до якого всі повинні тягнутися. Месіянство зашкалює!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Андрій Ясун.

Китай бере Європу в лещата. В обивательських розмовах серед португальців до Трампа присутня тільки ненависть. В університеті міста Авейро (Aveiro) представлена китайська ініціатива "Один шлях, один напрямок" (Uma Faixa, uma Rota). Путін присутній у цій ініціативі. Ніде ні одного слова про країну-агресора.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Володимир Федько.

Цікаво, чим Трамп "насолив" португальцям !?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Андрій Ясун.

Пропаганда. Від початку, коли Трамп виграв, йому був створений імідж расиста і людиноненависника.

Si vis pacem, para bellum

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Те саме у Франції!
Але кожна европейська країна розділяється на "за", і "проти" Московії Путіна.

Недавно колишній високопоставлений французького посольства у Вашинґтоні ствердив: "москалі - дичина! Навіть тут, у Парижі, поводяться як дикі! Не мають найменшого поняття про 'politesse' (чемність), не вітаються, не притримують дверей...".

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !