Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
59

У Міноборони Нідерландів заявили про кібервійну з Росією

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Глава Міністерства оборони Нідерландів Анк Бейлевелд заявила, що країна перербуває в стані кібервійни з Російською Федерацією. Про це повідомляє De Telegraaf.

Такий висновок чиновниця зробила після ситуації з висланням російських громадян за підозрою в кібератаці на сервери Організації з заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) в Гаазі

Вона додала, що російські спецслужби намагаються впливати на нідерландську демократію різними способами, при цьому згадавши втручання РФ у вибори президента США в 2016 році.

Нагадаємо, 4 жовтня спецслужби Нідерландів повідомили про запобігання хакерській атаці Росії проти Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ), розташованої в Гаазі.

Як заявили в Міноборони Нідерландів, ще в квітні Нідерланди вислали чотирьох росіян, підозрюваних у підготовці хакерської атаки, нідерландські спецслужби вважають, що вони були працівниками ГРУ.

Також були названі імена висланих росіян - Олексій Сергійович Моренець, Євген Михайлович Серебряков, Олег Михайлович Сотников і Олексій Валерійович Мінін.

За даними голландських спецслужб, співробітники російської розвідки намагалися вкрасти матеріали розслідування катастрофи Боїнга MH17 на Донбасі.

Через кілька годин після прес-конференції в Нідерландах відбулася прес-конференція Мін'юсту США. На ній повідомили про пред'явлення звинувачень сімом працівникам ГРУ РФ: Олексію Сергійовичу Моринцю, Євгену Михайловичу Серебрякову, Івану Сергійовичу Єрмакову, Артему Андрійовичу Малишеву, Дмитру Сергійовичу Бадіну, Олегу Михайловичу Сотникову і Олексію Валерійовичу Мініну. ФБР оголосило їх в розшук. У повідомленні зазначено, що вони озброєні і дуже небезпечні.

Як видно з опублікованих імен та фото, четверо з них - ті ж співробітники ГРУ РФ, яких Нідерланди вислали в квітні. Ще троє - Бадин, Малишев і Єрмаков - були серед 12 співробітників ГРУ, яких в липні США звинуватили у втручанні в вибори президента.

Міністр закордонних справ Стефф Блок намагається пролобіювати в ЄС нові каральні заходи проти РФ, які повинні поширитися на кібершпигунів і хакерів.

 

Джерело

Наші інтереси: 

Росія воює шпигунськими методами на всіх фронтах. Важливо, що окремі країни Європи починають це розуміти.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Росія веде війну в кіберпросторі безперервно!

Нарешті країни Заходу усвідомили цю загрозу і спільними зусиллями протистоять кібер-агресії Росії!

Цікаво, чи усвідомлюють керівники Росії, що спільна кібератака проти Росії може опустити її інфраструктуру до печерного рівня керівництва!?

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Стан війни передбачає не тільки оборону від противника, але і активну відповідь на дії противника!

Цитата:
Глава Міністерства оборони Нідерландів Анк Бейлевелд заявила, що країна перебуває в стані кібервійни з Російською Федерацією.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!