Важливість: 
2
У Києві відкриється перший інноваційний музей історії української нації

У Києві 3 серпня відкриється перший в Україні інноваційний музей Становлення української нації. У музеї будуть представлені 25 сюжетних композицій з інтерактивним аудіо та відео контентом, запахами, пристроями віртуальної реальності, що дасть відвідувачу відчути атмосферу епохи, в якій він перебуває

19071903.jpg

Фото: Facebook Музею Становлення української нації

Про це повідомляється на сторінці події у Facebook.

«Чим здивує музей відвідувача? 100 фігур видатних українців від Княгині Ольги до Джамали… Зовнішній вигляд історичних постатей, їхній вік та одяг відповідають тому часу, коли відбувалась подія, показана в сюжеті, або тому періоду, коли вони були на піку своєї слави чи в період найбільшого піднесення. Тепер кожен на власні очі зможе побачити, як виглядали козаки, Тарас Шевченко, Леся Українка, Степан Бандера та інші відомі реформатори української нації».

Також у музеї будуть представлені 25 сюжетних композицій з інтерактивним аудіо та відео контентом, запахами, пристроями віртуальної реальності, що дасть відвідувачу відчути атмосферу епохи, в якій він перебуває, і 24 діорами в форматі 3D.

«Всі експозиції зроблені на підставі історичних досліджень, підтверджених істориками, археологами та іншими вченими», – уточнюється на сторінці події.

Музей працюватиме без вихідних з 09:00 до 20:00 за адресою: вул. Лаврська, 27.

 

Наші інтереси: 

Знати історію свого народу допомагають музеї. Особливо, якщо це - сучасний музей з інтерактивними методами донесення інформації до відвідувача.

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка