Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

У Франції на вихідних відбулися масові акції проти обмежувальних заходів через Covid-19. Розгромили два центри вакцинації

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Нові обмежувальні заходи передбачають обов'язкову вакцинацію медичних працівників та медичні перепустки для доступу до більшості громадських місць, включно із супермаркетами, які знаходяться в торгових центрах. Французи звинувачують уряд президента Емманюеля Макрона у порушенні їхніх свобод.

У суботу в протестах взяли участь понад 100 тис. людей. Один із закладів вакцинації на південному сході країни атакували, заливши його водою з пожежних рукавів у ніч проти п'ятниці, наступного дня клініку на південному заході країни частково зруйнували, влаштувавши підпал, повідомляє BBC.News, посилаючись на місцеві ЗМІ. 

На мітингу в Парижі в суботу французька політична діячка Мартін Воннер сказала протестувальникам "взяти в облогу" офіси законодавців, які підтримали обмежувальну політику уряду. В неділю її змусили залишити свою опозиційну групу в парламенті. 

Минулого тижня група вчених, яка консультує уряд Франції, попередила про четверту хвилю в найближчі місяці. Лише трохи більш ніж половина населення отримали першу дозу вакцини та менш як 40% зробили два уколи.

Опитування показують сумніви у населення щодо вакцин. Дослідження Ipsos наприкінці минулого року показало, що лише 40% опитаних людей у Франції мали намір отримати вакцину від Covid-19.

Нагадаємо,  14 липня на вулиці французьких міст вийшли десятки тисяч людей, протестуючи проти обов'язкової вакцинації медичних працівників та планів уряду ввести covid-паспорти.

Наші інтереси: 

Боротися проти обмежень, викривати злочинні дії урядів та брехливих ЗМІ, які сіють страх серед населення вже півтора року, лякаючи нас черговою хвилею коронавірусної інфекції.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Олена Каганець.

"група вчених, яка консультує уряд Франції, попередила про четверту хвилю в найближчі місяці". Це вже викликає істеричний сміх! Як же ж хитро вигадали: буде п'ята, десята хвиля ковіду! За ваші гроші будуть штами усіх букв грецького алфавіту!

Зображення користувача Сергій Білецький.

2021 рік-переломовий рік Великої Реформації, яку здійснює Церква під проводом каганця