Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 73
  • Переглядів: 78

У Болгарії відновили виробництво 122-міліметрових снарядів для ЗСУ

Категорія:

У болгарському Костенці після перерви у 35 років збройовий завод «Терем» почав виробляти 122-міліметрові артилерійські снаряди радянського зразка для Збройних Сил України. Завод припинив виробництво 122-міліметрових снарядів 1988 року, коли закінчилася холодна війна. У січні 2023 року підприємство поновило випуск снарядів.

23022702.jpg

Фото: VMZ Sopot

Про це йдеться у статті The New York Times "Болгарські заводи та секретні оперативні групи: як Захід полює на радянську зброю".

ЗСУ давно використовують російську зброю, і Захід намагається отримати боєприпаси радянських часів для цієї зброї за допомогою виробників навіть у сільських куточках Східної Європи.

На церемонії перерізання стрічки при запуску нової виробничої лінії у Костенці були присутні представники посольства США.

Старт виробництва боєприпасів на заводі став приємною новиною для жителів Костенця, адже це означає збільшення робочих місць.

Крім того, снарядний завод у місті Сопот перейшов на шестиденний робочий тиждень, щоб задовольняти потреби України у БК. 

Наші інтереси: 

Цінуємо допомогу Заходу, розуміємо, що війна надовго.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи