Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 264
  • Переглядів: 273

Генерал Сергій Кривонос: Патронні лінії можна поставити навіть у підвалах

Категорія:

Одна з помилок на війні – це коли ти недооцінюєш ворога. Потрібно зараз звернути увагу на спроможності українського промислово-оборонного комплексу. У нас досі нема виробництва снарядів та патронів в необхідному обсязі. Попереду ще будуть важкі бої, а ворог продовжить наступ, в першу чергу – на Донецькому напрямку.

22062801.jpg

Сергій Кривонос

Про це розповів Сергій Кривонос, генерал ЗСУ, колишній заступник командувача ССО (2016-2019 рр).

В тилу у нас йде недостатня підготовка до війни. Військовий резерв, що вміє воювати, на жаль, не використовується, а також не йде підготовка військових для опановування техніки, яку просять у західних партнерів. Треба мати хоча б у півтора раза більше підготовлених людей у резерві.

Він наголосив, що війна буде тривати, а також сказав, що на окупованих територіях ворог змінив тактику.

Україні потрібно готувати людські ресурси, щоб воювати, і розвивати економіку. Необхідно переорієнтувати промисловість на потреби оборони. Терпіння і спроможності наших західних партнерів можуть скоро закінчитися.

 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники.

Війна в Україні як елемент піар-кампанії корпоративних психопатів (+аудіо)

Концепція виборчої кампанії в американський Конгрес 2022 року трішки змінюється: тепер з президента Байдена робитимуть не миротворця на руїнах України, а переможця на руїнах Росії. Перемога України...

Останні записи