Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Після отримання жорсткої відсічі росіяни завжди відступають - Кривонос

Світ:

Якби у 2014 році Україна зі зброєю в руках захищала Крим від анексії, Росія не змогла б окупувати півострів. Ми повинні були показати "зуби", ворог завжди поважає силу. Історія засвідчує, що, діставши відсіч, росіяни роблять "відкат" назад.
 

20012002.jpg

Сергій Кривонос, заступник секретаря РНБОУ

Таку думку висловив заступник секретаря Ради національної безпеки та оборони України генерал Сергій Кривонос в інтерв'ю "Донбасс. Реалии" на "Радіо Свобода". 

"Цілком імовірно, що до збройного спротиву в Криму і не дійшло б. Коли росіяни побачили б, що увійшли свіжі частини, а частини ВДВ (високомобільні десантні війська – ред.) були спроможні виконувати задачі. Тобто початок війни і наступні її фази показали, що спецназ і ВДВ були мотивовані, підготовлені і здатні діяти рішуче, правильно і зухвало", – сказав він. 

Генерал розповів, що він був присутній на допитах тих, хто працював на РФ у 2014 році. 

"Вони чітко вказували, що якби з боку України під час захоплення Криму з’явилася чітка протидія, то операція [із захоплення півострова], скоріш за все, завершилася б. Принаймні вони у цьому були впевнені... Я вважаю, що ми повинні були показати "зуби", огризнутися. Чому ворог завжди поважає силу? Й історія показує, що безпосередньо росіяни, коли отримують жорстку відсіч, роблять "відкат" назад і починають шукати нові шляхи", – пояснив Кривонос.

Нагадаємо, що одягнені в зелену форму військові без розпізнавальних знаків (яких потім назвали "зелении чоловічками") зайшли в Крим у ніч на 23 лютого 2014 року. Президент РФ Володимир Путін визнав, що це були представники російських силових структур. Після цього Росія анексувала Крим унаслідок незаконного референдуму, який пройшов 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають ані Україна, ані більшість країн світу. Наразі між материковою Україною і Кримом діє контрольно-пропускний режим, а Київ де-факто не контролює півострова.

Наші інтереси: 

Розуміти сутність росіян, враховувати національний менталітет держави-агресора.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Піарники знову в ударі. Кадр з фільму «Хвіст крутить собакою» (Wag the Dog, 1997).

Підготовка до СКК «Вибори-2024»: у Демпартії США знайшли причину затримок зі зброєю для України

Про це 14 квітня 2023 року повідомив Юрій Швець – головний російськомовний рупор Демократичної партії США – на своєму ютуб-каналі, що має 1,28 млн користувачів. Виявляється, що головною причиною,...

Останні записи