Категорія:

Туніс скасує візи для туристів з України

Про це у своєму Twitter повідомив директор Департаменту країн Близького Сходу та Африки МЗС України Андрій Заяць. 

"Цікава зустріч Павла Клімкіна з туніським колегою. Домовились: Туніс наступного року скасує візи для укр. туристів ", - написав він.

Цю ж інформацію підтвердив і сам міністр закордонних справ України. "Після ночі в літаку напружений день. 11 зустрічей, підписана угода з Тунісом, який пообіцяв скасування віз для українців", - написав Клімкін у Twitter.

Заяць також додав, що Клімкін мав бесіду зі своїм колегою з Марокко, якому запропонував також скасувати візи для українців.

Коментар НО

Станом на сьогодні українці можуть в’їжджати БЕЗ ВІЗ на територію 41 країни. При в’їзді ще до 48 держав візу можна отримати НА КОРДОНІ.

Таку інформацію надає розділ “Консульські питання” сайту МЗС України.

Загалом, 89 країн безвізового чи слабкого візового режиму – це в сумі трохи менше половини з існуючих незалежних держав світу (їх 195).

Наявності візи у громадян України НЕ вимагають:
10 країн колишнього СРСР
– Азербайджан, Білорусь, Вірменія, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Росія, Таджикистан, Узбекистан;
5 європейських країн
– Албанія, Боснія і Герцеговина, Сербія, Чорногорія, Македонія (остання – до 15 березня 2018 року);
7 країн Північної Америки
– Антигуа і Барбуда, Гватемала, Гренада (лише для туристів), Нікарагуа, Панама (лише для туристів), Сальвадор, Ямайка (для туристів);
5 країн Південної Америки
– Аргентина, Бразилія, Еквадор (лише для туристів), Парагвай, Перу (лише для туристів);
8 країн Азії
– Бруней, Гонконг, Ізраїль, КНДР (лише з підтвердженням туристичної, службової мети поїздки чи лікування), Малайзія, Монголія, Палестина, Туреччина;
3 країни Африки
– Намібія, Свазиленд, Сейшельські Острови;
3 країни Океанії
– Мікронезія (лише для туристів), Палау, Самоа.

Із 1 січня 2015 року в’їзд до Росії для українців теж буде за закордонними паспортами.

Слід враховувати, що в різних країнах – різні умови щодо терміну перебування без віз. У деяких – без обмежень, у інших – до 30, 60, 90 тощо.

У Гонконгу можна перебувати без візи 14 діб, а найдовше – в Перу – до 183 діб (!) із підтвердженням туристичної мети поїздки, зауважує Смак подорожника.

До 30 діб дозволяють перебувати в себе Боснія і Герцеговина, Бруней, Малайзія, Палау, Сейшельські Острови, Сербія, Ямайка.
До 60 діб – Самоа, Туреччина.
До 90 діб – Албанія, Аргентина, Бразилія, Еквадор, Казахстан, Киргизстан, Ізраїль, Македонія, Намібія, Панама, Парагвай, Росія, Сальвадор, Таджикистан, Чорногорія.

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка