Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Три прості правила найефективнішого оздоровлення і омолодження: приємно, природно, безплатно

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Відновлюємо гармонію з природними ритмами. Кожен відновлений зв’язок з внутрішнім і зовнішнім космосом робить людину сильнішою, стійкішою і щасливішою.  

68biorytmyuzhyttipryrody-nashezhyttya.jpg

У житті природи - наше життя.
У житті природи - наше життя.

Структура релігії

Для того, щоб бути здоровим і щасливим, треба перебувати в гармонії з собою і навколишнім світом. Шлях відновлення гармонії традиційно позначається терміном «релігія» (від ре–лига), що значить «відновлення зв’язків».

Релігія – це відновлення зв’язків нашого душевного Я (психіки, его) з іншими компонентами буття. Предметом релігії є 7 компонентів людини:

 1. своя божественна сутність (внутрішній бог, божественне Я);
 2. своя духовна сутність (дух, духовне Я);
 3. своя психічна сутність (душа, его, душевне Я);
 4. своя плоть (фізичне, внутрішнє природне Я);
 5. своя навколишня природа (зовнішнє природне Я);
 6. свої ближні (рідні й однодумці – соціальне Я);
 7. своя техносфера (штучне Я).

Пункти 1 і 2 – це наш внутрішній космос, а 4–7 – це наш зовнішній космос.

В описаній ієрархії найближчими до людської душі є дух («вгорі») і природа («внизу»). Почнімо з того, що легше, тобто з другого.   

Добова циклічність

Наша плоть – це частина природи. Спільною для них є добова циклічність (циркадний ритм), яка має дві головні фази – активність і відпочинок.

У людини перехід від однієї фази до іншої триває приблизно 3 години, відтак її добовий цикл ділиться на 4 частини: 

 • 5–6 година – пробудження, підготовка до активності;
 • 8–9 година – активність, готовність до фізичної діяльності;
 • 17–18 година – підготовка до відпочинку;
 • 20–21 година – початок відпочинку.   

Це відповідає природній структурі доби. Згідно з українською традицією, стандартна доба ділиться на 4 частини:

 • Ранок: від 6 до 9 
 • День: від 9 до 18
 • Вечір: від 18 до 21
 • Ніч: від 21 до 6.

У давнину стандартна арійська доба починалася з 6 ранку (зі сходом сонця на рівнодення). Саме такий порядок описано в Добрій Новині, наприклад, євангельська 6-та година відповідає нашій 12-й. Це, до речі, ще одне підтвердження того, що Добра Новина писалася арійцями («дітьми сонця»), а не іудеями («дітьми мороку»), в яких доба починається після заходу сонця.

Наголосимо, що описаний вище добовий ритм (3 + 9 + 3 + 9 = 24) є спільним для людини і навколишньої природи. Для того, щоб життя людини було в гармонії з природним ритмом, треба виконувати три прості правила.

1. Після 18 години нічого не їсти

У цей час тіло готується до сну, процеси засвоєнні їжі у ньому поступово припиняються, організм переходить в режим очищення. Відтак будь-яка їжа, яка ним у цей час споживається, не засвоюється, а стає шкідливим баластом.

2. Засинати до 22 години

Людський організм має режим самовідновлення, який вмикається з початком ночі. Після 22 години організм виділяє «гормони відновлення і омолодження», але вони спрацьовують тільки тоді, коли людина спить. Якщо ж у цей час перебувати у стані активності, то ці безцінні гормони просто марнуються, а організм не отримує відновлення.

Тому готуватися до сну треба принаймні з 21-ї години. Якщо заснути до 22 години, то можна нормально виспатися за 5 годин, а зекономлений ранковий час присвятити улюбленим справам.   

3. Зранку випивати дві склянки теплої води

Оскільки до ранку організм здійснював очищення, то півлітра випитої води (за 2–3 рази) допоможуть вивести з організму все зайве. Найкраще, якщо вода має температуру тіла – тоді організму не треба витрачати власну енергію для її охолодження або нагрівання.

Відновлюймо гармонійні зв’язки!
Кожен відновлений зв’язок з внутрішнім і зовнішнім космосом робить людину сильнішою, стійкішою, щасливішою.
У цьому сенс істинної релігії.
Наші інтереси: 

Застосовуємо прості природні засоби для оздоровлення і омолодження. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стіл-свастика для самоорганізації громад оновленої України – замовити, придбати, отримати

Творення будь-якої системи починається з народження символічного центру. В Арійській Традиції символом центру є свастика: «Де свастика – там арії, де арії – там свастика». Стіл-свастика – найкращий...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Василь Глод.

Склянка теплої води зранку, дуже корисно. Моя дружина і син практикують це, вже більше року. Треба буде і мені регулярно це робити. Стаття дуже цікава.

Радіймо!

Зображення користувача Оксана Колосовська.

Я якось читала статтю японського лікаря-дослідника. Він стверджує, що зранку треба випивати по 4 склянки чистої теплої води (з терапевтичною метою) і вже через півроку буде видно результат (очищення, омолодження, хронічні хвороби відходять).
З того часу почала запроваджувати правило. Правда 4 склянки за раз - це дуже багато (ну просто не лізе!). Почала з двох, нещодавно перейшла на три склянки щоденно. Дуже класно - це точно. Тепер ця вода діє на мене як кава - з водою легше прокидатись і справи ідуть краще.
Спати лягати до 22-00 – це запросто (особливо взимку), а от не їсти після 18-00 - складніше.... Якраз після 19-00 домашні починають сходитись додому і треба готувати вечерю.
Як тут бути?

Зображення користувача Миро Продум.

Я також випиваю зранку 4 склянки теплої води - дві до фіззарядки і дві після.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Після сніданку варто з'їсти 1/3 чайної ложки солі і до 17.00 малими порціями випити 1.5 літра води. Сіль необхідна для наповнення клітин рідиною. Хто відмовився повністю від вживання солі має ослаблені м'язи.

ВС

Зображення користувача Ігор Каганець.

А що робити, якщо жити без сніданку?

"Сучасного сніданку не існувало в багатьох епохах. Римляни практично не снідали, споживаючи їжу, як правило, раз на добу в районі полудня, розповідає історик їжі Керолайн Йелдгем. Фактично, саму ідею сніданку вони дуже не схвалювали".
Сніданок, обід та вечеря: чи завжди ми так харчувалися?

Володимир Самотий каже:
Після сніданку варто з'їсти 1/3 чайної ложки солі і до 17.00 малими порціями випити 1.5 літра води. Сіль необхідна для наповнення клітин рідиною. Хто відмовився повністю від вживання солі має ослаблені м'язи.

Все, що робиться з власної волі, – добро!