Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Три поверхи духовного світу

Категорія:

Людина є втіленою духовною сутністю. Проте духовний простір має певну структуру – в ньому є рівень святості, рівень часткової святості та рівень відсутності святості. Майже так само, як і у фізичному світі – бо «що нагорі, те й унизу».

Початок: Всесвіт, Сварга, Брахма

Продовження.

Світ духів – це простір, що знаходиться нижче божественного простору. Він порівняно менше впорядкований, в ньому нижча енергетика, швидкості, інформаційна насиченість. Частина божественних сутностей занурилась у цей простір і стала духовними сутностями з внутрішнім божественним ядром. Щоб краще зрозуміти механізм занурення, корисно подивитися фільми «Матриця» (1999) і «Аватар» (2009), а ще краще – фільм «13-й поверх» (1999).

Занурення божественних сутностей у світ духів відбулося з різним успіхом. Дехто забув про своє походження, дехто має про це частково помилкові уявлення. Тому духовний простір, в залежності від його якості, можна умовно розділити на три поверхи.

Прав (або «прАва») – це найвищий простір світу духів. Духовні сутності, що в ньому перебувають, усвідомлюють себе втіленими божественними істотами і живуть за правилами Творця – в гармонії, святості й радості. Тому «право» – це система правил, що відповідають задумам Творця. Життя згідно з правом дає розвиток і радість.

(клацайте на фото, щоб збільшити)
Брахмани
Українські брахмани у Просторі волі, який є земним відповідником простору Прави (Катерина Косьяненко. "Мої Мамаї")

Нав (або «нАва») – це серединний простір, в якому духовні сутності частково усвідомлюють себе втіленими божественними сутностями, тому їхнє життя не є повністю досконалим та гармонійним. В цьому просторі перебуває більшість духів, звідси найчастіше відбувається земне втілення, тому «наву» ще називають обителлю предків.

Пекло – це найнижчий і найменш гармонійний простір духовного світу. Духи, що в ньому перебувають, не усвідомлюють себе втіленими божественними сутностями, ігнорують правила Творця, тому живуть у стані постійної ворожнечі, страху та страждань.

Продовження: Фізичний світ: душа, плоть, реінкарнація

 


В тему:
2010: виходимо у Простір волі! 
Бгагавадгіта (Божественна пісня)
Пророцтво про Третій Гетьманат
Слава Ісусу Хресту!
Експедиція до Української Галілеї на каналі Культура «Радіо Сенсар» (аудіо)
Навіщо вигадали «свято вознесіння»? 

 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Андерс Фальке.

Після ознайомлення з концепцією "Рози Міра" Данила Андрєєва, зрозумів, що наш світ є багатовимірним. Наш світ - це сотні вимірів та сотні часових координат. Наш світ - це сили космосу та антикосмосу. Кому цікаво - ось схема https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D0%B7%D0%B0_%D0%9C%D0%B8%D1%80%D0%B0#/media/File:Shadanakar.jpg

Миролюбність і озброєність!