Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
189

Три особливості характеру, які чоловіки вважають по-справжньому привабливими в жінці

Важливість: 
2

Сподіваємося, ви не вважаєте, що жіноча краса обмежуються тільки зовнішніми чинниками? Адже фізична привабливість становить лише 30% жіночої чарівності, а решта 70% залежать від ваших особистих якостей.

Ось кілька індивідуальних особливостей, які чоловіки вважають вельми привабливими. Пам'ятайте, що вони не мають нічого спільного з зовнішністю і завжди дозволяють зберігати самоповагу і впевненість у собі, пише Ukr.Media.

Пристрасність

Дуже важливо бути захопленим життям або просто дрібницями, з якими ви стикаєтеся щодня, бо це формує ваше почуття сприйняття світу. Якщо ви проявляєте ентузіазм у всіх справах, якими займаєтеся, якщо все робите з любов'ю, то це точна ознака того, що ви є пристрасною за вдачею людиною.

Крім того, на це вказує і те, що ви не боїтеся братися за нову справу і не маєте звички відступати назад.

Намагайтеся брати участь у всіх подіях, які трапляються на вашому життєвому шляху. Не будьте пасивними. Занадто спокійне ставлення до життя, як правило, перетворює нас в нудних людей, які не живуть, а наче знаходяться в летаргічному сні.

Бути живим — ось для чого людина приходить у цей світ.

Із чого почати в цьому випадку? А хоча б з того, щоб не боятися відчувати ту ступінь наснаги, яка дозволить без сорому висловлювати свою власну думку. Вчинивши так, ви ніколи не станете виглядати занадто екзальтованою або навіть дурною людиною. Головне, що у вашої реакції буде життя, ви не будете поводитися, як особистість відстала, байдужа і обмежена.

Не бійтеся витрачати себе на речі, які пробуджують до життя!

Грайливість

Всередині кожної дорослої людини, якою б серйозною вона не намагалася здаватися, живе дитина. Хоча життєві стреси, звичайно, змушують нас цю частину своєї особистості приховувати, десь глибоко всередині себе. А що робить вас особливо привабливою, так це ваше намагання утримати ці маленькі нитки щастя, попри всі життєві труднощі та негаразди.

Намагайтеся не дозволяти собі загрузнути в рутині, інакше ви ризикуєте перетворити своє життя в сіре болото.

Для пар дуже важливо знаходити трохи часу, щоб подуріти разом. Якщо для виконання цієї умови є занадто великою розкішшю, намагайтеся хоча б зробити так, щоб ваше спільне проведення часу не затьмарювалося різними неприємними вчинками і коментарями.

Позитивність

Сучасне життя хаотичне і неспокійне. Ми забуваємо про те, що існує життя між почуттям крайнього щастя і крайнього горя.

У складні періоди особливу роль відіграє вміння зберігати позитивне ставлення до життя і вміння радіти незначним речам.

Зберігати позитивність перед обличчям неприємностей складно, але можливо. Бути позитивним у ясний день легко, але коли все починає йти проти вас, на допомогу саме й приходить сила позитивного мислення.

Наші інтереси: 

Вміти жити цікаво і насичено, постійно вчитися і шукати.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Це дуже розумна стаття. Три найголовніші якості справжньої людини:

1) спроможність захоплюватися, занурюватися в улюблену справу;

2) ігровий підхід до життя, а де гра - там змагальність і творчість; слово "людина" (гомо люденс) означає "гравець".

3) позитивне мислення, яке дає стійкість і життєву силу.

Все, що робиться з власної волі, - добро!