Важливість: 
5
Третя редакція дизайну карбованого Ельфійського денара: опис символіки – голосування

Ігрова монета «Ельфійський денар» є елементом моделі нової цивілізації, розробка якої відбувається Центром стартап-культури Гартленд і всією спільнотою «Народний Оглядач».

denar5.jpg

Третя редакція дизайну монети Денара - ігрової валюти Гартленду
Третя редакція дизайну монети Денара - ігрової валюти Гартленду

Це вже третя редакція, попередня ТУТ

Доповнення третьої редакції дизайну

1. Перенесено на аверс рік карбування монети, причому у двох  літочисленнях - 1) від народження Ісуса Хрестта,  2) від заснування Трипільської цивілізації.

2. На реверсі під серійним номером зображення трипільського знаку "порядок", який символізує лад, впорядкованість. 12 вертикальних відрізків вказують на 12 місяців, тобто порядок триває протягом всього року.    

3. Уточнено розташування зображень та їх пропорції. 


Коментар до другої  редакції дизайну

Запропонований варіант дизайну сформований на основі обговорення – див. коментарі до статті Ельфійський денар: від електронної версії до карбованої монети. У порівнянні з початковим варіантом маємо такі зміни:

1. Змінено положення сузір’я Малий Віз (Мала Ведмедиця) для збільшення простору над козаком-ельфом.

2. Дракону додано кігті та шип.

3. Замість другого трипільського знаку «Засіяне поле» додано знак «Поле з урожаєм».

4. Змінено літочислення: замість 2018 маємо 7526 рік – від заснування Трипільської цивілізації (від сотворення Арійського світу), тобто від 5508 року до н. е.


А тепер розгляньмо, що означає символіка монети. Оскільки це Ельфійський денар, то головною стороною монети – аверсом – є сторона з зображенням українського ельфа.

Ельф на драконі

Цей знак ми ще називаємо «Галар». Дракон – це символічна істота, яка символізує панування над чотирма стихіями: землею, водою, повітрям і вогнем. На це вказують лапи, хвіст земноводного, крила і вогненне закінчення хвоста – еквівалент вогненного подиху дракона.

Той, хто сидить на драконі, – підкорив його, отже опанував чотири стихії. Тому це вже не людина, а боголюдина (спас, син божий, хрестос), в термінах Міжмор’я – ельф. Це український ельф, на що вказує його традиційний український чуб.

Він не просто підкорив дракона, а подружився з ним. Дракону це так сподобалося, що у нього від радості виріс козацький чуб.

Ельф на драконі летить у Просторі волі. Це значить, що він є вільним – над ним лише зоряне небо, яке символізує природний порядок – мудрість Творця Всесвіту.

Дракон настільки величезний, що в порівнянні з ним різні імперські орли виглядають як мухи. Ельф з драконом на них не зважають, бо вони мізерні й не цікаві.

Сузір’я

Над ельфом зображено сузір’я Малий Віз (Малий Ківш, Мала Ведмедиця). Його найяскравіша зірка – Полярна зірка – символізує чітко визначену мету. З погляду аріянства, головною метою людини є перетворення на боголюдину – безсмертного ельфа. Сім зірок символізують гармонію. Зокрема, вони нагадують про те, що національний солідаризм – гармонійний баланс особистості, спільноти, бізнесу і держави.

Малий Віз: "Чи відчував ти кризу, коли дивився вгору?"

Кому вниз - Мажа-віра

Денар

Слово денар має два корені: *день і *ар. Ар (Яр, Ра) – це ім’я божественної сутності. Вона вільна, могутня і свята. Тому «денар» означає «день, прожитий у святості». Відтак Ельфійський денар – це вартість однієї доби проживання однієї людини з дотриманням «ельфійського стандарту» якості життя. Це стандарт життя, який  веде людину до святості. Еталоном «ельфійського стандарту» є умови проживання у садибі Ярдана (смт Східниця Львівської області).   

Один денар гарантує «ельфійський комфорт» протягом одної доби незалежно від поточних цін і курсів валют. А все тому, що денар дорожчає разом вартістю життя, відтак денар є валютою, зручною для заощаджень.

Ельфійські денари карбуватимуться у вигляді монет діаметром 32 мм.

Демено, або Штурвал Міжмор’я

На реверсі монети зображено знак «Демено» (кермо), або Вара (твердиня, ковчег, прихисток). Це поєднання чотирьох компонентів:

1. Рівносторонній хрест – символ розділення на людське й божественне (горизонталь) та їх поєднання (вертикаль). Відтак хрест – це символ релігії, тобто відновлення зв’язку (ре – лига) між людським і божественним. Саме тому хрест здавна вважався оберегом і символом вічного життя.

2. Руна Альгіз (Трійця) – знак святості, Царства божого (Простору волі), захищеності.

3. Коло – символ єдності, цілісності, організованості.

4. Човник – символ непотоплюваності, невразливості, рухливості, динамічності, пластичності, чутливості до змін.

Подібний знак вважається символом аріянства:


5. П’ять променів вказують на 5-членну організацію демосів (голова, радник, правник, силовик, скарбник). Вихід променів за межі кола символізує спрямованість на активну дію і експансію в навколишній світ.  

Трипільська символіка стартап-культури

Трипільські символи засіяного поля (зліва) і поля з урожаєм (справа) символізують успішну реалізацію стартапу. Як відомо, стартап – це зерно (насіння), яке дає щедрий урожай. Відтак символіка початку і успішного завершення (плодючості) притягує удачу до шляхетних людей (аріїв), які творять стартапи.    

Гартленд

Постіндустріальна цивілізація нового типу називається «Міжмор’я» – подібно до «Середзем’я» Джона Толкіна. Її центр (внутрішнє Міжмор’я) називається Гартленд (Серцевинна земля). Гартленд – це новий український світ. Ельфійський денар – це один з елементів моделі нової постіндустріальної системи.   

Унікальний номер

Кожний денар має унікальний номер – від 000000001 до 999999999. Це корисно для прозорості системи, обліку, захисту від підробок.

Літочислення

Ми переживаємо період, типологічно подібний до заснування Трипільської цивілізації. Роком її заснування традиційно вважається 5508 рік до н.е. Відтак 2018 рік – це 7526 рік від заснування Трипілля. 

Мірило вартості життя і арійський оберіг

Денар є мірилом вартості одного дня якісного життя і стратегічним засобом накопичення. Проте насиченість монети аріянською символікою святості, плодючості, захищеності перетворюють денар на потужний оберіг – предмет, який притягує удачу.   

Голосування

Прошу висловитися у коментарях щодо символіки Ельфійського денара і проголосувати «за» або «проти» запропонованого дизайну.

У випадку його затвердження негайно приступаємо до карбування.

Голосуємо інвестиціями. Затвердження відбудеться тоді, коли «за» проголосують інвестори з загальним внеском понад 80% (Принцип Парето). 

Наші інтереси: 

Творимо весь комплекс моделі нового світу. 

Опитування

Чи підтримуєте дизайн монети Ельфійського денара?

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка