Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
70

Трамп заявив, що хотів би зустрітися із Зеленським у Білому домі

Важливість: 
2

"Я би хотів, щоб він приїхав в Білий дім, якщо у нього буде бажання, а я думаю, він захоче", - сказав президент Трамп у відповідь на запитання журналіста про те, чи має намір він запросити Зеленського до Вашингтону.

19110407.png

Фото: twitter.com/ZelenskyyUa

"Думаю, він приїхав би дуже швидко", - цитує Дональда Трампа Інтерфакс-Україна.

"Він хороша людина. Він був обраний в умовах неймовірної корупції в Україні, яка мене дуже турбує", - зазначив президент США.

У вересні 2019 року в США розгорівся політичний скандал навколо телефонної розмови Трампа із Зеленським. Причиною стали публікації ЗМІ, в яких з посиланнями на інформатора йшлося, що Трамп нібито чинив тиск на Зеленського, домагаючись початку розслідування діяльності в Україні одного з основних кандидатів в президенти США від Демократичної партії Джо Байдена та його сина Хантера.

В результаті "українського скандалу" демократи в палаті представників 24 вересня ініціювали процедуру імпічменту Трампа.

Наші інтереси: 

Потрібні якомога ширші контакти президентів України та США.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Так, це дуже добра новина!

А щодо виразу "український скандал" варто виправити на "скандал в Україні" !

Тим більше, що його перекручує, і розкручує свою версію лівизна.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Ця зустріч, певно, буде нагодою, серед іншого, обмінятися справжніми доказами корупційних схем, покликаних недопустити, а згодом, скинути Трампа з президентства Америки через його бажання очистити світові простори.

Вона позитивна для побудови сильного альянсу, щоби протистояти вісі зла (Париж-Берлін-Москва-Пекін), об'єднавши Америку зі східньою Європою. ☺

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !