Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська

Трамп пообіцяв написати «справжню книгу» про себе-президента

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Президент США Дональд Трамп назвав брехуном журналіста Боба Вудворда - автора книги «Страх: Трамп у Білому домі». Про це він написав на своїй сторінці в Twitter.

Глава держави також зазначив, що книга - «обдурювання» з вигаданими цитатами, і пообіцяв розповісти власну, справжню історію.

«Книга Вудворда - жарт. Просто ще одна нападка на мене серед шквалу нападок, що використовує нині спростовані, неназвані або анонімні джерела», - вважає він.

«Багато хто вже повідомили, що їх цитати, як і сама книга, - просто фікція. Демократи не вміють програвати. Я напишу справжню книгу!» - заявив Трамп.

Раніше у вересні The Washington Post опублікувала уривки з книги Вудворда. За словами автора, вона заснована на «сотнях годин» інтерв'ю з учасниками та свідками, записках із зустрічей, особистих щоденниках і державних документах і розповідає раніше невідомі історії про внутрішні процеси в Білому домі.

У витягах, зокрема, йдеться про те, що Трамп наполягав на організації вбивства президента Сирії Башара Асада, що глава апарату Білого дому Джон Келлі вважає американського лідера ідіотом і божевільним, а міністр оборони Джеймс Меттіс дотримується думки, що той поводиться як «п'яти- або шестикласник ». У себе в Twitter президент США вказав, що обидва чиновники спростували достовірність цитат.


Дональд Трамп написав щонайменше 14 книг - в основному це мемуари та керівництва по бізнесу і мотивації.

 

Джерело

Наші інтереси: 

Факти повинні бути підтверджені доказами. 

Підписуюсь на новини