Зображення користувача Альберт Саїн.
Альберт Саїн
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Терористи перекинули під Вуглегірськ мінометний підрозділ і батарею гаубиць

У бік міста Вуглегірськ Донецької області перекинуто мінометний підрозділ бойовиків, а також батарею гаубиць Д-30

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор групи "Інформаційний спротив", народний депутат Дмитро Тимчук, передає Еспресо.TV.

"З Горлівки в бік Вуглегірська перекинута батарея гаубиць Д-30 бойовиків, а також мінометний підрозділ (2Б9 "Волошка", всього шість одиниць). У складі колони також зафіксовано два МТ-ЛБ і два БТР-70", - зазначив Тимчук.

Крім того, за його інформацією, в районі Моспиного продовжується концентрація бронетехніки в складі розгорнутої в даному районі "бригади" терористів,

"Одночасно частина бронетехніки (шість танків і чотири БМП-2) перекинуто північніше, у бік південної ділянки Донецької кільцевої автодороги", - повідомив координатор групи "Інформаційний спротив".

Нагадаємо, зафіксовано прибуття в Луганськ підрозділу чисельністю 200-220 осіб зі складу однієї з бригад спеціального призначення Головного розвідувального управління Генерального штабу Збройних сил Росії.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Сонячно-блакитний – прапор шляхетної нації у Просторі волі

Перехід-III – естафета від США, або Як удосконалити українську націю без опору українців

Кожен, хто став на шлях самовдосконалення, автоматично стає засновником невидимого «віртуального демосу». Для його «матеріалізації» є проста й комфортна стратегія з чотирьох кроків. Вона приносить...

Останні записи