Важливість: 
3

Категорія:

Тереза Мей розшифрувала сенс заяви Дональда Трампа про умови повернення Росії до G8

Однією з головних умов повернення Росії до "Великої вісімки" є виконання нею Мінських угод на Донбасі і повернення суверенітету України, включно з деокупацією Криму. Саме в такій логіці звично діє Дональд Трамп - він спочатку озвучує мету, після чого висуває умови її досягнення.   

Прем'єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що Росія не зможе повернутися до "Великої вісімки", поки не припинить втручатися у внутрішні справи інших держав, передає Reuters.

"Будь-які розмови про повернення Росії за стіл переговорів не можуть розпочатися, поки вона не змінить своє ставлення (до інших держав, - Ред.)", - підкреслила британський прем'єр.

Вона нагадала, що причиною виключення РФ з G8 стала анексія Криму.

Нагадаємо, 8 червня напередодні саміту G7 президент США Дональд Трамп заявив, що Росію необхідно повернути до G8. РФ виключили з "Великої вісімки" у 2014 році після анексії Криму та розпалювання війни в Донбасі.

Проти ініціативи повернення РФ в G8 висловився президент Євроради Дональд Туск і запевнив, що країни ЄС продемонструвати єдину позицію щодо Росії.

Німеччина, Франція, Італія, Великобританія і Канада висловилися однозначно проти повернення Росії до G8. Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе заявив, що Токіо вже висловився з цього приводу, підтримавши виключення Росії з G8 у 2014 році.

У свою чергу, в Кремлі без особливого ентузіазму відреагували на заяву Трампа, і повідомили, що мають намір зосередитися на інших форматах співпраці" з G7.

Напередодні федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що не бачить підстав для повернення Росіїдо "Великої вісімки". Політик нагадала про те, що формат міжнародного клубу "Великої вісімки" ґрунтується на повазі до міжнародного права, яке Росія порушила. При цьому вона нагадала, що країну-окупанта вигнали з клубу за окупацію Криму і агресію проти України.

Однією з головних умов повернення Росії до "Великої вісімки", є виконання нею Мінських угод на Донбасі і повернення суверенітету України, включно з деокупацією Криму.

Додатково: Запрошення Росії до G-8 – останнє американське попередження Кремлю

Наші інтереси: 

Росія - держава-злочинець, якій не місце серед цивілізованих держав.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка